Sírok között

A Walk Among the Tombstones

2023.01.21 Erik Csok

Kissé lassú, de azért figyelmet fenntartó mozi, a mindig remek Liammal

Elég rég láttam ezt a filmet, de azért egy-két jelenetre még emlékszem. Kezdeném ott, hogy ez nem egy akciófilm, van benne akció, de nem az. Inkább egy krimi- thriller, amiben van akció. Van egy jó története, egy fantasztikus főszereplője, és figyelemfenntartó képessége, még ha lassú is helyenként. Nessonnek nagyon jól állnak ezek a szerepek, és itt is nagyon jól játszik. Sőt, kissé misztikus mozi is, ami csak jót tesz neki szerintem. Kinek ajánlom? Aki szereti a krimi filmeket, és persze a jó öreg Liam Neesont.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon szeretem a Liam Neeson akciófilmeket és ez is tetszett, mégsem ütötte meg a szintjét, talán ez a leggyengébb ilyen jellegű filmje, de azért ajánlom.

2017.12.07 Berto49

Lawrence Block Matthew Scudder nevű nyomozó főhősének egyik darabját filmesítették meg. Többek szerint a könyv nem a legjobb műve az írónak. A könyvet ezért nem is olvastam el. Engem a főszereplő Liam Neeson érdekelt a filmben. Sodrófával nyújtották ... Több

Néha leül,lelassít,de az izgalom faktor azért megvan ebben a filmben is.Hihetetlenül jóll áll ez a fajta szerep Liam Neesonnak.Az Elrabolva trilógia azért magasabb szinten van,de itt sem unatkozunk.Egy kellemes akciómozi,olyan "mindenkit elintézek" stílusban.

2015.07.27 kabel

A sírok között egy nagyon egyszerű történet egy teljesen sablonos karakterrel. A krimi felejthető fordulatai és karakterei nem bizonyultak érdekesnek és a film lezárása sem sikerült igazából. Liam Neeson karaktere annyira egysíkú, hogy kár a szereposztásért mert bárki el tudta volna játszani a karakterét.

2021.09.12 Klauka89

Igaz, hogy nem Taken kategória, de egyszer simán meg lehet nézni. És Liam Neeson még mindig jól nyomja. 10/7

2018.08.17 erahurka

Liam Neeson idősödő akciósztár korszakának újabb, ezúttal picit lassabb, nyomozósabb tempójú darabja. A történet sajnos annyira nem erős mint várnánk, a hangulat viszont képes magasabb szintre emelni a filmet. Érdemes megnézni.

2018.12.06 harnas1207

Nagyon erős film. Liam Neesontól szokatlanul egy életszerű nyomozós történet, váratlan fordulatokkal. Az ilyen filmek a kedvenceim, de érdekes módon sokáig nem is hallottam erről. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2015.01.23 babsy88

Elég kegyetlen film. Izgalmas, de nem egy top kategóriás. Liam Neeson nem nyújtott benne annyit, mint vártam. Egyszer meg lehet nézni. A műfaj kedvelőinek kihagyhatatlan. 5/4

2016.04.14 D. Shaday

Kifejezetten erős hangulatú, realisztikus alkotás. A nyomozás maga hitelesnek tűnt a számomra és bár akadtak ugyan unalmasabb jelenetek, de ennek ellenére is végig lekötötte a figyelmemet.

2016.08.14 MMcFly2015

A filmnek olyan zord hangulata van, hogy a hideg futkosott néhol a hátamon. Egy nagyon jól sikerült kemény krimi. Liam Neeson az ilyen szerepekben sokkal jobban mutat, mint amikben az utóbbi években láthattuk, koros ő már az Elrabolva stílusú filmekh... Több

2016.12.28 Gigi

Lehet, hogy csak rossz pillanatban futottam neki, de nem bírtam végignézni, nekem túl sok volt. Pedig Liam Neeson nagy kedvenc, és a borongós hangulatú, vontatott krimiket is szeretem. De valahogy ezt most nem szerettem. Bár lehet, hogy adok neki később még egy esélyt :)

2016.05.20 AlBundy

Tipikus Neeson. Ebben a karakterben hozza azt, amit vár tőle az ember. Kevésbé pörgős, mint a hasonló típusú filmjei, de jól van felépítve a történet, igaz egy csavar a végéről hiányzott most. Mindenki az volt akinek látszott, senki nem okozott meglepetést. Abszolút nézhető, akár többször is, de nem napi repeat-ben :)

2016.11.25 Ercsi

A Sírok között sokkal inkább egy szuper krimi története, nem annyira akciófilm. Liam Neeson tökéletes megformálója a karakterének, mintha ráöntötték volna a szerepet. Egy igazán üde színfolt ez a film a palettán.