A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2015.01.28 london2012

Többet vártam a beharangozása miatt nem egy maradandó film és nem is biztos, hogy bármikor újra nézném.

2016.05.21 Vadgazda

Nekem kifejezetten tetszett. Leo erre a filmre már megérdemelte volna az Oscart. A sztorija is jó, megfelelő ám egyszerű ezért kézzelfogható a nyugati ember számára. Sajnos ebben a világban élünk, jól mutatja be a működését és hogy mivel jár a gazdagság ma tőlünk nyugatabbra.

2015.10.29 fcbnandi

Egyik legjobb Dicaprio film. Főleg, hogy Dicaprio a kedvenc színészem, így minden filmjét szívesen megnézem. Ez a film HATALMASRA sikerült. Nem is írok róla semmi mást, Kötelező megnézni mindenkinek.

2020.12.20 helfannn

Leonardo Dicaprio nem szúrta el. Hozta a színvonalát. Megérdemli ez a film, hogy ne pontozzam le. Elég kevés poén volt benne, de szerintem tökre nézhető. Megfelelő kikapcsolódás egy egyszerű vakációra. Nem egy ilyen hülye libáknak szóló film ez. Megn... Több

2016.08.09 tvmérnök

Szerintem Leonardo egyik legzseniálisabb alakítása . Én inkább ezért a filmért adtam volna neki oszkárt. Kivállóan hozza a dörzsölt üzletembert aki nem tud mit kezdeni a gazdagságával és a hírnevével . Ráadásul piszkosul hedonista életet él.

2015.10.02 AE1205SB

Nagyon jó film, a történet egyszerűen hihetetlen, a szerepelosztás nagyon jó lett, Leonardo DiCaprio alakítása zseniális. A film hossza nekem fel se tűnt, mivel végig leköti a néző figyelmét.

2015.07.11 moony5972

El se tudtam hinni, hogy ilyen jó filmet milyen módon hozhattak össze. Elsőre nem volt kedvem belenézni a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Oda voltam érte.

2018.03.25 Rendszergizda

Nagyszerű film, minden egyes percét élveztem! Tetszik. hogy bemutatja, hogy az ember kitűz magának egy célt és egy idő után amiért elkezdte az egészet el is felejti mert a cél felé vezető út teljesen megváltoztatja az embert!

2016.12.20 cinderella

Többszöri nekifutásra végre sikerült végignézni (az a 3 óra kicsit sok volt, lehetett volna rövidebb is). Nem voltak elvárásaim a filmmel szemben, úgyhogy nem is ért csalódás. Nem nagyon voltak unalmas pillanatai, de azért volt egy-két jelenet, amit ... Több

2019.01.16 kristoftoth21

Jó film

Alapvetően leköt a film és jól bemutatja hogyan sikerült a főszereplőnek csalással meggazdagodnia, valamit jól bemutatja egyes dúsgazdag emberek luxusban élt életét. Egyszer biztosan meg lehet nézni. 9/10

2015.01.28 a.edit63

JÓ film, Leonardo nagyon jól alakítja a szerepét. A rendezés, a poénok, fordulatok, minden jó volt!

2015.06.30 Prücsök

Zseniális film! 180 perc érdekfeszítő szórakozás, egyszerűen kiválóan meg lett csinálva! A humora nagyon jó, a zenék hatalmasak. Leonardo DiCaprio alakítása pedig maga a tökély!

2015.02.25 kovi23

Leonardo Dicaprio egyik legnagyobb alakítása. Tetszett, hogy nem sablon témát dolgozott fel a film, bele láthattunk a brókerek életébe, és a pénz körüli őrületbe.

2015.08.07 Aranyhal

Komoly film komoly mondanivalóval. Ami meglepett hogy inkább egy életrajzi történetnek mondanám mint thrillernek. Érdekes szemszögből mutatja be ezt a különös, számunkra ismeretlen világot!