A zöld íjász

2015.02.11 Geezaa911

Nagyon jó és érdekes sorozat. Hétről-hétre izgultam, hogy mi fog történni. Tökéletes beépítik a képregényhősöket. Kíváncsi vagyok az új évadra, a főellenség elleni harca. Más univerzumból is fel lehet ismerni pár karaktert. Aki szereti a képregényeket, ezt látnia kell!

2015.06.24 jos78

Szuper a sorozat története, jó a karakterválasztás, nem "ül le" a történet. Mindig mozgásban minden szereplő. Pörgős, akciódús, fordulatos. Egyik kedvenc sorozatom.

2015.03.29 Trob

Elsőként néztem meg még anno az első részt, azóta rendszeresen követem, hihetetlen a sorozat energiája... És sosem lehet rajta unatkozni.

2015.02.13 NagyThor

Minden epizód magával ragad, nekem ez a sorozat nagyon közel áll a szivemhez.. Hihetetlen hogy egy sorozat ennyire magával tud ragadni.. Mindenkinek ajánlom.. :) Igazi képregény feeling, jó színészekkel, és egyre jobb, ütősebb, izgalmas évadokkal.

2017.02.24 borii

Nem mondom h rosz sorozat. Mert persze van akinek ez tetszik, de engem nem kötött le úgy mint a többi, hasonló tartalmú műsor. Vanak benne izgalmas részek, de nem köti le nagyon a figyelmet

2015.06.20 War Of Change

Csak most kezdtem el nézni, de máris kivégeztem az első 3 évadot!!!! Alig várom a 4.-et!!!!!!!!

2015.02.15 nem.gab

Ez egy nagyon jó sorozat. Minden része izgalmas, megemeli az adrenalin-szintet. Az első két évadban még elég sok rész van, ami csak úgy van, nem nagyon köti össze a sorozat egészének cselekményét, de a 3. évad már elég egységes, és az adott évad közp... Több

Supergirl
Ms. Marvel
A SHIELD ügynökei
2013

2015.02.13 vevyy

Stephen Amell tökéletes választás volt Oliver szerepére. Nagyon szerethető lett a karaktere és fantasztikusan jól játsza a szerepét. A sorozat izgalmas, érdekes, fordulatos. Tökéletesen hozták össze a múlt és a jelen történéseit. Szuper sorozat, csak ajánlani tudom!

2015.01.26 pinter.bence91

Nagyon jó adaptáció, tetszik ez a kicsit újragondolt stílus. Kicsit viszont sajnálom, hogy a főszereplőt néha annyira logikátlannak és naívnak mutatják be, hogy már zavaró. Összességében viszont mégis egy nagyon király sorozat, ám a szinkron nem sikerült.

2015.02.23 Belle

Jó sorozat, izgalmas, vicces. De szerintem lassan kezd átmenni túlzottan 'szuperfantasztikusba'. Az elején jobban tetszett, de ettől függetlenül továbbra is nézem, mert elég érdekes a sztori, hogy tudni akarjam mi fog történni mindig a következő részben.

2015.05.26 strelaur

Először meg sem akartam nézni,mert túlságosan rámenősnek és szappanoperásnak tűnt, most a harmadik évadot is befejeztem, és azon tűnődöm, hogy, hogy fogom kibírni januárig! :)

2014.12.08 lakilúk

A legjobb tévés képregény-adaptáció, ami valaha készült, a sikere pedig olyan sorozatokat hívott életre, mint a The Falsh, vagy a Gotham. Van ebben perspektíva, és nagyon jól összerakták a szériát. Az első évadnak még voltak ugyan gyerekbetegségei, d... Több

2022.05.16 indra666

Talán, ha a cselekmény úgy folytatódik, mint ahogy kezdődik az első rész… Zavaró tud lenni egy-egy résznél, hogy frankóra három részre osztható a felvezetés, semmi agyalás, majd gyors lezárás, mert fogy az idő. Szerintem ez itt nagyon érezhető. Ez a jót cselekszem, mint egy szuperhős, hát kicsit gagyi, nekem.

2016.02.09 Rekyyy

Kedvenceim között van. Bár a 4. Évad fele kezd picit monotonná válni, mégis tudnak új csavarokat bemutatani, amitől falra mászom. :D