Elszigetelve

Abgeschnitten

2022.06.30 Rozmaring Tündér

Szeretem ha egy film folyamatosan fenntartja a figyelmet. Ez erről a filmről is elmondható. Jó kis pörgős thriller lett, néhány gyomorforgató jelenettel.

2022.05.23 BRANTON

Ez most nagyon jól esett

Az első perctől kezdve az utolsó percig lekötött. Nagyon jó sztori, remek színészek, jópofa szövegek és tele izgalommal. Hozzátenném, hogy itt tényleg nem vicc a 18-as karika, mert nemcsak nyomasztó a film, hanem tele van gyomrot-próbáló jelenetekkel.

2019.12.28 Di Canio

Komoly film, kicsit fűrész stílusa van, gyomor kell hozzá.

2020.11.28 MP170506

Kezdetben azt hittem, olyan semmilyen lesz a film. De végül beindult rendesen. Fordulatos, hidegrázós film lett belőle jó színészekkel. A legvége annyira nem jött be, de nézhető film.

2019.12.08 Caravaggio1978

Hatalmas film!!!Úristen!!!

Rég nem láttam ennél tökéletesebb filmet,a történet,izgalmas ,érdekfeszítő,az ember várja mi fog a következő percben történni:Egy percre sem lankad a figyelmünk a film közben!! A színészek pedig fenomenálisak!!!!

2019.12.02 stomachh

Az elejen csak lassan indult, mar majdnem abba is hagytam. De megerte kitartani, igen szepen beindultak az esemenyek. lzgalmas, jo sztori, amolyan nemetesen. Kar lett volna kihagyni.

2021.10.27 Milan391349

Csavaros történet, mindenképp érdemes megnézni.

2019.12.14 Gecei

Végig a mozivászon elé szegezett, jól kidolgozott és fordulatos. Színészek is ügyesek voltak. Néhol gyomorforgató tud lenni, de ez evvel az élménnyel jár. 5*

2019.12.20 csabimoto

A képernyő elé szögezett. Nagyon jó film. Nem is gondoltam, hogy a németek tudnak ilyen jó filmet készíteni.