Ace Ventura - Állati nyomozó

Ace Ventura: Pet Detective

2016.09.16 puffancshercegnő

Jim Carrey legjobb filmjei az Ace ventura filmek. Egyszerűen zseniális. Olyan vicces, hogy mindegy hányszor láttad, újra nevetni fogsz rajta. És emellett még a története is jó. Ha ebből készülne remake jim carreyval, szerintem ugyanekkorát szólna

2023.08.08 Lipót Testvér

Maga a Tömény Baromság.

Háromszor kellett megnéznem a filmet, hogy az összes poént megértésem, ugyanis sikerült a másvilág küszöbére röhögnöm magamat már a hetedik vicc tájékán, ami úgy kb. a harmadik percnél figyelt be. Ace Ventura egy zseniális kretén, aki mindenféle állatokkal kapcsolatos hülyeséget csinál, miközben halálra idegesíti a megbízóit és azokat, akikkel közben összefut. Ez a legény minden szempontból illik egy Jim Carry film főszereplőjének, tehát a film egy klasszikus Jim Carry-s cucc: a poén magában a viccek erőltetettségében rejlik. A vígjátékok büszkesége, a Csupasz pisztoly közeli rokona.

2020.02.16 drg0602

Az első a legjobb!

Jim Carrey a filmipar egyik legjobb vígjáték színésze. Ez a film életem első Jim Carrey filmje volt, nagyon jó szórakoztam, brutális nagy poénokkal, jó történettel elátott zseniális film. Amit simán többször is meglehet nézni. Imádom.

2018.07.28 Norbi

Állati jó film lett. Káprázatos Jim Carrey játéka, ennél jobb színészt nem tudták volna keríteni sem erre a szerepre. Parádés szereposztás mellett, nem is csoda, hogy ezt az is amúgy is humoros történet egy új szintre emelték.

2021.05.02 stewie_griffin_2005

Fura, hogy az Ace Venturát mondják Jim Carrey legismertebb filmjének. Szerintem vannak ennél jobb filmjei is, de ez is tetszett. Kicsit rövid lett, és jobb történetet vártam, de Carrey nagyon jól hozta a szerepét, mint mindig. 8/10

2017.02.16 TribeBubu

Ezzel a filmmel ismertem meg Jim Carrey-t és még ma is ugyanúgy elszórakoztat, mint 9 éves koromban. Hatalmas poénok Carrey utánozhatatlan előadásában, mellette pedig Ray Finkle története (főleg a régi otthonát bemutató rész) eredeti ötlet, ami egy thrillerben is megállná a helyét.

2018.04.28 Miska bácsi

Többször olvastam már Carrey-ről, hogy egy kaptafára csinálta a vígjátékait. Erősen kétlem (az pl. az Adam Sandler). Még ha vannak hasonló manírjai is, minden filmben nagyon egyedi karaktert alakít, és számomra Ace a legikonikusabb. Azon kevés vígját... Több

2017.04.18 bgnz367

Nekem ez a film és a többi része is nagyon bejött, humoros nem is gyengén és ezzel simán elszórakoztatja a nézőt. Viszont azt elismerem, hogy kell hozzá az a humorérzék ami vevővé teszi az embert erre.

2018.03.18 hackerjulcsi

Hatalmas Jim Carrey fanként ez az egyik kedvencem - na jó, ezt még sokszor fogom írni :) -. Nagyon őrült és nagyon sármos és mégis hihetetlenül bohókás film.

2023.11.13 Gamehun638

Ez nagyon jó vígjáték. Tökéletes szereplőválogatással. Legendás film lett az évek folyamán.

2018.10.06 Csillagpor

Imádom. Ha nem lenne ez a film ki kellene találni mert e nélkül nem lenne teljes az élet:D:) Jim Carrey teszi ezt a filmet azzá ami. Egy sodró lendületű elmebeteg vígjátékká, amin akármikor halálra röhögjük magunkat. Ha még nem láttad, szégyeld össze magad:)

2016.08.07 VFTS

Jim Carrey egyik legjobb alakítása. Zseniális a film, sokat lehet rajta nevetni.

2018.02.20 SzFa

Nagyon szórakoztató film, rengeteg jó poén, fantasztikus színjátszás Jim Carrey-től. Mindenkinek csak ajánlani tudom, szokszor meglehet nézni. Habár az a poén amikor kimászik a robotállat fenekéből az nekem erős volt.

A valaha készült vígjátékok egyik legjobbika

Láttam egy videót a forgatásról is. Állítólag óriási kockázatot vállatak a filmmel, mert nem voltak benne biztosak, hogy emészthető lesz a nagyérdeműnek. A Cannibal Corpse pl. direkt Jim Carrey kérésére szerepelt benne – kikötötték persze, hogy nem poénkodnak. Jim sokat improvizált, és állítólag Courteney Cox sok jelenetét csak úgy tudták felvenni, hogy Jimet kiküldték a stúdióból, mert mindenki röhögött, ha bent volt. Bármikor szívesen újranézem. Amikor először láttuk a VHS időkben, akkor állandóan vissza kellett tekergetni, mert valamelyikünk nevetésétől nem lehetett hallani a szöveget. A karaktert részint Ford Fairlane ihlette... A film 30 éves, de baráti körben, a kommunikációban még mindig megvan néhány utalás/idézet. :-)