Alabama és Monroe

The Broken Circle Breakdown

2020.10.25 elekm90

A leírás alapján a vártnál is keményebb drámát és egy jó filmet kaptam. A színészi játék nagyon erős volt, főleg a férfi főszereplő. Könnyed kikapcsolódásra nem ajánlott.

2018.02.26 Berto49 Nézhetetlen

Egy számomra iszonyatosan ellenszenves pár és az állandóan hallható countryzene nézhetetlenné tette ezt a belga Oscar-ra jelölt baromságot. Elise teletetovált teste mélységes undort keltett bennem. Egy ilyen nővel még egy légtérben sem lennék szívese... Több

2016.01.06 MP170506

Magával ragadó, tanulságos és elgondolkodtató film. Nekem is nagyon tetszett az, ahogy megoldották az időben való járkálást. A főszereplőpáros is nagyon jól alakította szerepét, összeillő páros! Kiváló!

2014.12.09 ANdraS

Nem rég láttam ezt a filmet a tv-ben és el kell ismernem, hogy nagyon jól sikerült. A szinészek kitünően játszották el a nagyon szomorú családi drámát. Érdekes a belga/holland hipszter társaság is, a főszereplők ugyanis egy folk zenekarnak tagjai. Elejétől végéig kiváló film!

2015.10.08 AE1205SB

Nagyon tetszett ahogy a filmben ide-oda ugráltak az időben, különleges hangulatot adott neki. Megindító film, a szerelemről, szeretetről, gyászról, elengedésről. A zene pedig egyszerűen csodálatos.

2015.07.24 rhamus

Sokkal jobbak a színészek és magasan a legjobb történet, mint vártam. Pazar a látvány, akció dús a sztori. Nem kellett csalódjak, így pont olyan jó lett amilyennek kellett lennie egy kellemes filmnek.

2015.05.23 inemeth

Vegyes érzésekkel távoztam a moziból. Néhol felszínes, néhol pedig nagy érzelmeket mozgat meg. Közhelyes, néha bántóan sematikus, de vannak mélyebb megnyilvánulásai.

2016.12.09 Pappcsino

Egészen elképesztő hangulat lengi körül ezt a filmet, már csak emiatt is érdemes megnézni. Viszont csak igen erős idegzetűeknek való, engem például nagyon megrázott a történet.

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Egy igazi párkapcsolat nem egyszerű dolog. Van lángolása, kellemes nyugodtsága, fordulatai, szenvedése és vége. Így, vagy úgy, de ez majdnem minden szerelemre igaz. Ezt megfilmesíteni valószínűleg sosem lesz divatjamúlt dolog. Ha pedig ez a téma keve... Több

2015.10.27 Faarkaas

Megható és érzelmekre építő dráma. Van mondanivalója és igazi értékeket képvisel. Lelkileg nagyon megfogott és végig lekötött a film. Magával ragadó jól összerakott film.

2015.11.04 Ballerz93

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a filmeknek a híve, de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni, de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás volt ez a film. Nem ajánlom.