Alkonyat: Újhold

The Twilight Saga: New Moon

2015.06.15 Brigusz724

Ebben a részben legalább történik is valami, nem sok, de legalább valami. Nem vagyok az Alkonyat filmek ellen, de nem értem mire fel volt nagy felhatás körülötte, egy jóindulattal is átlagos filmet sikerült összehozni.

2015.05.01 ocso

Lehetett hogy túl nagy elvárásokat támasztottan a filmmel szemben az előző részek alapján, de nekem annyira nem tetszett. Nem tudom pontosan miért, de valahogy annyira nem jött át, nem éreztem annyira eredetinek.

2016.08.08 tvmérnök

A legunalmasabb része a filmsorozatnak. Az amúgy és béna főhős nő a film 3/4-ében a szakítástól megtörten szenved. Közben bepróbálkozik a másik srác is. Aki persze mindig minden filmben van a főhős csávón kívül.

2016.05.21 Gecko

Az alaptörténet nem rossz . Csak a szereplők lehetnének kicsit "dögösebbek".De kinek mi az ízlése. Bár tény ,hogy nem csak a tini lányok kendvence.A vámpíros sztorik mindig is mentek de ettől még nem mind jó. Nekem ez egy közepes.Egyszer -kétszer meg lehet nézni.

2017.01.23 Enjoy

Ez a második rész is méltó folytatása volt az elsőnek. Magával ragadóak a szereplők és nagyon hitelesen alakítanak. Látványos, érdekes, érzelmileg is megfogó film.

2016.07.25 feketerigous

Ezt a filmet a tinédzsereknek való film kategóriába sorolnám. Túlságosan nyálas és erőltetett a film. Persze van benne egy ki szerelmi szál és valamennyi izgalom. Szerintem az első résznél jobb volt. A színészek nem alakítanak valami meggyőzően. Jobbra számítottam. :(

2015.03.18 pindurcat

Annyira beharangozták, hogy valószínűleg ezért csalódtam a filmben. Egész jól indul, de a közepe táján kicsit leül, aztán a végére megint izgalmassá válik. Összességében elég jó film, az elsőhöz képest kicsit gyengébb.

2016.06.17 Panna

Az első részhez képest esett a színvonal, de még nézhető. A történet nem sok és szereplők sem acélosak.

2015.10.31 katalin19

Na ez a rész nekem nem nagyon tetszett. Olvastam a könyveket, de többet vártam a filmtől. Mondjuk teljesen mást. Nem értettem a film lényegét. A könyv olvasása sokat jelentett számomra.

2015.06.30 bigi

Akinek tetszett az első rész, annak tetszeni fog ez is. A képi világ elég szép, a színészi játék megint vér gyenge volt, de még az is megbocsájtható. De az már nem és ez viszont felhúzott, hogy a filmben mindenki arról áradozik, hogy Bella milyen jól... Több

2015.05.28 *bella

Ez a rész lett a legjobb. Lebilincselő és romantikus. :) Imádom! Szép történet, az egész széria legjobb része.

2015.11.01 Vivi02

Ez a rész nekem nem tetszett, Viszont Jacob nagyon helyes lett benne. Irigylem Bella bátorságát. Kicsit élvezhetőbbre számoltam. Vagányak cukik benne a farkasok.

2015.02.25 mokanszkit

Imádtam ezt a „fantasztik” filmet is. Az első rész folytatásaként teljesen jó, a színészi alakítás még mindig príma. Itt is Tetszett hogy a számítógépes részek úgy voltak megcsinálva, hogy ne legyen érezhető rajta a technika. Kedvencem még mindig Jacob.

2016.01.13 Cirmici

Nagyszerű folytatása az első résznek igazi fantasztikus ,,fantasztik,, film. A jacob fanok kedvenc filmje lehet ez a rész, hiszen megvillan benne egyszer kétszer egy szép felsőtest ;)