Alkonyat: Újhold

The Twilight Saga: New Moon

2016.04.19 Macko

Az első rész után ez túl sok újdonságot nem adott, ugyanakkor az a vélaményem erről a részről is hogy egyáltalán nem egy sablonos romantikus film. Sokkal egyedibb, izgalmasabb, megfogóbb!

2015.12.09 Zsu99

Az első részhez hasonlóan ez a resz is nagyon megfogott és beleéltem magam a történetbe. Izgalmas leköti az embert és ugyanakkor romantikus érzelmes is.

2018.05.24 lengerildiko98

Nagyon jó film. az összes részét imádtam.

2015.12.05 Buffy

Próbáltam szeretni ezt a filmet, de sajnos ez szerintem csak a 18 éves lányoknak élvezhető. Az idősebb korosztály számára unalmas, kiszámítható, és az idétlen színészi alakítások miatt vizuális kínzás. Korhatárral szerethető.

2015.08.06 teado

Ez a rész lett a legjobb. Ez a kedvencem. Lebilincselő és romantikus. :) Imádom! Szép történet, az egész széria legjobb epizódja.

2015.01.26 Piper

Kedvenc részem a "sorozat"-ból. :)

2015.02.09 attyla999

Nagyon nem szeretem ezt a filmet, az egész egy hülyeség.Egyszerűen érthetetlen volt... Részemről 10/0-át adok neki.

2015.01.26 Sindyke

Ez a rész annyira nem tetszett. A könyv jobban tetszett, de szeretek úgy olvasni könyvet, hogy megvan a filmből a szereplők arca, és azok amik kimaradnak a filmből, a könyvben szuper pluszjelenetek lehet fantáziálni :)

2015.03.11 anemeth

Nekem az első rész jobban tetszett, de ez is látványos, érdekes fantasy lett, szóval ajánlom mindenkinek, egy estés kikapcsolódásra.

2019.07.17 danaso

Erős ponyvafilm, gyenge színészi játék, mintha valami főiskolás vizsgafilmet láttam volna, ahol volt egy kis pénz CGI-re. Lehet inkább a rajongóknak kellett volna összerakni a filmet, mert akkor legalább valami lelkes forgatókönyvet kaptunk volna, de így elvett az életemből két órát.

2015.12.31 gandalf01

Látványos fantasy kategóriában megállja a helyét, vérfarkasok, vámpírok, összeesküvés, ármánykodás, szenvedély. Élőszereplős Disney. Nem olvastam a könyveket, nem hiszem, hogy elfogom, mert annyira nem fogott meg a történet, de látványmozi, és aki meg ennél többet vár, az ne ezt nézze.

2021.08.17 Lizzie389758

Tinirománc

Szerintem a könyveket kell először elolvasni, és akkor sokkal jobban élvezhető a filmadaptáció, mert tudod a hátteret. Én előbb úgy láttam, hogy nem olvastam, és utána olvasás után megint megnéztem, és így sok dolognak több értelme van. :) Rob Pattison szerintem nagyon jól lett kiválasztva, és persze Michael Sheen Aro szerepére... ha valaki odafigyelt az erre a szerepre kitalált suttogására. :D

2016.07.09 Fintil

Nem jó film, de a sikerét ennek a vámpír reneszánsznak köszönheti, és annak a korosztálynak szól, amelyik a leginkább fogékony erre, a tizenéveseknek, szóval szerintem kár fanyalogni, hogy ilyen vacak, meg annyira kidolgozatlan, vannak filmek, amelye... Több

2015.07.27 karoka

Hát egy élvezhetetlen,semmitmondó,hülye gagyi film,amit tényleg csak a romantika kedvelőinek ajánlok.Szerintem időpocséklás rá 2 orát szánni.A színészi alakítás még mindig pocsék,a sztori még mindig kiszámítható és unalmas.Számomra egy kínzás volt de kinek mi tetszik.