Alvilági játékok

Lucky Number Slevin

2016.12.14 Pappcsino

Mikor véget ért a film kellett egy kis idő, mire fel tudtam állni a képernyő előle. Teljesen lekötötte a figyelmemet, elvarázsolt, megbabonázott. A végén pedig akkorát ütött, hogy csak néztem.

2016.09.05 Nnoorraa

Nekem csalódás volt a film. Jobbat vártam a színészektől. Meglehetősen sablonos és kiszámítható, nem adott semmi újdonságot és maradandót, lapos a sztorija is.

2018.05.16 kisssjanka

Az olyan nagy nevek hallatán, mint Morgan Freeman vagy Bruce Willis én ennél Többre számítottam. Az alvilági játékok esetében a beharangozója Többet ért mint maga a film.

2017.01.04 vesztingerkitti

Furcsa volt ebben a szerepben látni Bruce Willist, de ezúttal is tetszett a játéka. A többi karakter is kiválóan alakított , mindenki a helyén volt. Érdemes megnézni mert beleszőve a misztikus elemeket egy érdekes krimitet kapunk!

2016.09.22 kecsaa

Egyik kedvenc filmem. Josh Hartnett, Bruce Willis, Morgan Freeman és Ben Kingsley egyaránt zseniális, minőségi színészi munkát végeztek. Nagyon tetszett a csavar a filmben.

2015.02.20 Faarkaas

Gyenge, unalmas akciófilm. Engem nem szórakoztatott. Még csak azt sem mondanám, hogy sablonos, mert az átlagnál rosszabb.

2015.02.15 Bimbi

Közepesnek mondanám, mert eléggé sablonfilm. Ami pozitív, hogy azért vannak benne agyalós részek, fordulatok.

2015.08.07 Peeves112

Kegyetlen! Ez az első szó, ami eszembe jut. Persze rögtön hozzá is teszem, hogy kegyetlen jó. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.

2015.02.13 ChrisAdam

Élveztem, nekem pörgött. Vicces volt, csavaros, látványos. Ennyi fért bele. Egy stabil 4.

2015.07.29 mártilány

Habár a kezdő jelenetek megkavarják az embert, ez a film egy egyenes, fekete humorú vígjáték. A párbeszédek élesek, mint a borotva, az akciójelenetek pedig egészen kiválóak. A sztori egy percre sem ül le.

2015.09.21 Sonny

Ha szereted a filmeket, amik elgondolkodtatnak, akkor neked ez tetszeni fog. Számtalanszor csak találgatni tudsz, próbálsz rájönni, hogy mi történik épp a filmben. De csak akkor kristályosodik ki a történet, csak akkor kapsz választ az összes kérdése... Több

2015.10.07 DarkLion

Miután annyi helyen olvastam, hogy a nézők rossznak találják ezt a filmet, mérges lettem, és úgy éreztem, hogy meg kell írnom ezt a kommentet. Szerintem ha egy kicsit is jobban odafigyeltek volna, akkor észrevették volna, hogy mennyire briliáns ennek... Több

2018.10.13 kounicakhaha

Rég láttam ilyen szórakoztató filmet. A színészi alakítás nagyon jó, a rendezés kiváló. A párbeszédek élesek, viccesek, állandóan nevetned kell. Guy Ritchie elleshetne pár trükköt ebből a filmből. Jó volt Josh Hartnettet végre egy ilyen szerepben is látni.