Amerikai história X

American History X

2015.03.30 paixmondiale

Kegyetlen film, de nagyon jó! Nem utolsó sorban iszonyatosan tanulságos, -így-mindenkivel megnézetném, akibe halvány szikrája is szorult a diszkrimináció bármely fajtájának.. Edward Norton rajongók, jó az ízlésetek!

2015.02.10 chacky

Személyes kedvencem a film. Ott a helye a legjobbak között. Edward Nortont a Harcosok Klubjában és az ebben nyújtott szerepe emelte szerintem a legnagyobbak közé. A filmnek van mondanivalója, ráadásul tanulságos is. Nagyon erős alkotás. 10/10

2015.01.28 lmarci

Nagyon jó, tanulságos film. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató.

2015.04.01 csusza

Elég drámai film szerintem! Mondanivalója van, elgondolkodtató és egyben megrázó is. Edward Norton kiválóan játszik benne, nagyon tetszik a szerepe. Többször nézhető film!

2015.02.10 vadiati

Nagyon jó film az előítéletekről, tanulságos.

2015.03.17 kotipeter

Eléggé felkavart a film, miután megnéztem. Remek színészi alakítások és történet az antiszemitizmusról. Kemény kérdéseket feszeget a film, érdemes megnézni.

2015.02.24 glenn

Zseniális a forgatókönyv, a rendezés és Edward Norton is! Telán ez a kedvenc filmem tőle, bár a Fight Club is igencsak jó. A filmnek nagyon mély üzenete van és nagyon jól átadja mindkét oldal gondolatait és hibáit. Aki szereti az értelmes üzeneteket ... Több

2015.02.05 tonic85

Nehéz téma, kemény film, de Edward Norton tökéletes választás. Felkavaró, tanulunk belőle, ajánlom mindenkinek!

2015.01.27 kitka6

az egyik kedvenc filmem. rendkívül tanulságos. ha tanárnő lennék, levetíteném az osztályomnak.

2015.01.24 Emil444

Csak az nézze meg akinek erős az idegzete, nagyon tanulságos és egyben elrettentő példaként is szolgálhat.

2015.03.10 Cohle656

Nagyon jó film, szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Valahol kiszámítható a film, nincsenek benne nagy csavarok, de mégis a színészi játék miatt is meg a súlyos kérdések feszegetése és mondanivaló miatt kiemelkedővé teszi a filmet.

2015.02.21 ildimari92

Régen láttam, de nagyon mélyen megmaradt bennem. A film lényege számomra az hogy az emberiségben mindig is lesznek és voltak érzelmileg labilis és buta emberek, akiket lehet befolyásolni. Kell egy ilyen film, nagyon elgondolkodtató. Egyébként meg Edward Norton jót alakít.

2015.02.17 Robi

Keményen bemutatja a rasszizmust!Nagyon ütős film lett.Bemutatja hogyan lehet megszívni az ilyen gátlástalan rasszista gondolkodást!

2015.01.28 Reni1978

Nagyon szeretem ezt a filmet! Igazán tanulságos!