Angyalok és démonok

Angels & Demons

2021.04.28 stewie_griffin_2005

Szerintem hasonlóan jó, mint a Da Vinci-kód. Ez a film inkább krimi jellegű, nem olyan misztikus, mint az elődje. Tom Hanks itt sem túl erősen alakít, de maga a film jó. 9/10

2018.12.07 mamiéstöti2

Sokkal jobban sikerült az első résznél, ezért érdemes egy olyan filmet folytatni, ami talán túl nagy falat, még ilyen színészeknek is.

2017.03.13 GedyPapa

Zseniálisan sikerült, ki tudta javítani az általam megfigyelt hibákat a Da Vinci kódból. Ewan McGregor és Tom Hanks kivételeset alkottak együtt. Végig fordulatos és érdekes filmről van szó, ami fenntartja az izgalomfaktort és együtt nyomozásra hív!

2019.03.20 Puncs

Nekem ez sokkal jobban tetszett, mint A Da Vinci kód. Remek film, tele volt váratlan fordulatokkal. A gonosz nem is gonosz, amikor az ember pedig azt hiszi, hogy elért a film végére, kiderül, hogy a legnagyobb fordulat még hátra van. Egyetlen egy percig sem unatkoztam. Jó kis pörgős film jó zenével, jó színészi teljesítményekkel.

Méltó folytatása az első epizódnak.Tom Hanks szinte nem tud rossz alkotásban szerepelni,Persze ő is olyan,mint a jó bor,beérett tökéletesen.Színészileg,és emberileg is.A film persze zseniális.Egy pillanatra sem unatkozol,elsodor a lendülete.Ajánlott kategória.

2016.06.30 Dorkateo

Indianan Jones a Vatikánban. Legalábbis ilyen érzésem volt. Jó film, izgalmas, fordulatos, nagyon meg van csinálva, de számomra kissé véres.

2018.11.29 harnas1207

Nem szeretem az író könyveit, de ez a megfilmesített történet tetszett. Lekötött az elejétől a végéig. Egy izgalmas krimi a Vatikánban.

2016.09.09 Scramananga

Hála a könyvnek, nem lett olyan rossz, de mégis: ahol tudták, ott elrontották. A színészek ugyan kiválóak, de a karakterek kidolgozatlanok, nem ismerjük a háttérsztorikat, stb. De a film végi csavar, szerintem jobban van kivitelezve, mint a filmben.

2018.03.23 NFG

Személy szerint engem érdekelnek a szektás dolgok, így nem volt kérdés, hogy a filmet megnézem-e! Nagyon tetszett! Kicsit borús a hangulata, de izgalmas!

2019.06.01 kevelin

amikor először láttam elaludtam a moziban. :D na nem azért mert annyira rossz volt cska hát nem olyan állapotban mentem oda mint kellett volna. egyébként a film iszonyat jó dan brown regényei pedig egyszerűen szuperül fogyaszthatóvá teszik a hit világát és az azzal kapcsolatos dolgokat mindezt tom hanks csodálatos alakításaival

2016.09.30 hell.l

Szerintem ez a film is jó lett, bár a Da Vinci_kód valóban fölülmúlja. De a története , kidolgozása nagyon jól sikerült. Nekem is a filmvégi csavar tetszett leginkább.

2017.01.25 Gábor Rózsa

Jaaaj.... Olyan sötét, sátánista ez a film, hogy rosszul voltam már a csuhás emberektől. Annyira nem is kötött le... elcsépeltnek éreztem egy kicsit már a nyomozásokat és a sötétséggel meg tényleg abszolút nem bírtam megbarátkozni.

2015.02.16 Evcsi95

Olvastam a könyvet is és semmi hiba nem volt a filmben. Nagyon izgalmas és sokat elárul a pápák életéről.

2018.03.25 Rendszergizda

Nekem maga széria első része nem tetszett mert túlságosan elszállt a valóságtól. de ez a rész kifogástalan volt. Tetszetek benne a nagyszerű fejtörők, és hogy kiszámíthatatlan egész végig a történet!