Angyalok és démonok

Angels & Demons

2018.03.25 Rendszergizda

Nekem maga széria első része nem tetszett mert túlságosan elszállt a valóságtól. de ez a rész kifogástalan volt. Tetszetek benne a nagyszerű fejtörők, és hogy kiszámíthatatlan egész végig a történet!

2017.07.17 Zsuzsy

Szeretem az ilyen jellegű filmeket. Tudományos alapja is van, elgondolkoztatja az embert és mind emellett izgalmas és szórakoztató, végig lekötött. Ajánlom!

2017.02.10 Enjoy

Nagyon izgalmas történetű film kiváló színészi alakítással. Edvard Norton nem okozott csalódást ebben a filmben sem, mert profin, meggyőzően és hitelesen alakít.

2016.10.10 niky86

A Da Vinci-kódhoz hasonlóan az Angyaok és démonok is egy tökéletes filmadaptációja Dan Brown regényének. Ugyanolyan izgalmas volt megnézni, mint elolvasni, engem magával ragadott a történet.

2016.10.15 tiszaizsofi

Izgalmas film, tele misztikummal. Még ha nincs is sok történelmi alapja, akkor is hiteles.

2016.07.27 Homer

Hát ez valahogy nem ütötte meg valahogy az első résznek, a Da vinci-kódnak a szintjét. Pedig tényleg sokat vártam tőle és tényleg nagyon jó lett volna, ha meg tudta volna ismételni azt az állleesős történetet mint az elsőnél. Hátha még bepótolják.

2017.03.24 georgri

A Da Vinci-kódhoz hasonlóan az Angyalok és démonok is tökéletes megfilmesítése az alapul szolgáló regénynek. Akár olvasta valaki a könyvet, akár nem, garantáltan élvezni fogja a filmet.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon eredetien adja elő a katolikus tanokat, de szerintem csak a direkt túlzott feszültségkeltés és az idézőjeles tiltás miatt lett csak ilyen ismert. Persze jól megcsinálták, de semmiben nem különbözik egy síma nyomozók akciós filmtől. Vasárnap esti kikapcsolódásnak viszont jó.

2015.03.31 Henczi

Nagyon érdekes témát választott és a könyvhöz hasonlóan igazán izgalmas és érdekes. Lebilincselő alakítás és annak ellenére hogy Tom Hanks nem tartozik a kedvenceim közé, ebben a filmben nagyon jól alakít. Fordulatos és nem hagy unatkozni, nyugodt szívvel ajánlom annak aki még nem látta.

2016.10.24 Manson

Nagyon érdekes az alaptörténet, szívesen agyaltam rajta, eleve a téma nagyon is érdeklődést felkeltő és ráadásul misztikus elemekkel teli amitől még érdekesebb lesz.

2016.10.15 kernernoemi

Számomra kicsit kesze kusza volt a történet és nem állt össze minden. A szereplők lehettek volna hitelesebbek, a könyv változat biztosan jobb. Néha kicsit túl misztikus, érdekes feldolgozás.

2018.08.10 varkonyiildi

Nem mondom, hogy rossz film de az Angyalok és démonok tipikusan az a film aminek nagy volt a beharangozása, de annyit nem ér. Vannak felesleges jelenetek és hiteltelen részek.

2015.11.11 gihera81

Mivel mostanra már ismerem ezt a Dan Brown fickót, így nem voltak olyan magasak az elvárásaim és akkora komolysággal ültem neki a filmnek, mint mondjuk egy Indiana Joneshoz. Meglepetésre így az ember egy elég szórakoztató mozit kap, ami pörgős tud maradni a maga több mint két óráján keresztül is.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Egész jól összerakott film és a színészek profik benne. Különleges, egyedi, misztikus hangulatú és akár többször is nézhető. Érdekes a cselekménye, magával ragadó a története.