Angyalok városa

City of Angels

2024.02.24 neki

Ennyi év után

Ez volt a második alkalom, hogy megnéztem. Még mindig átütő. Azért csak 4 csillag, mert a vallásos filmekben úúútálom, hogy ki van hangsúlyozva, hogy minden csak látszat. Bármennyit is küzdjön az ember, akkor is csak egy „haszonállat”.

Nicolas Cage és Meg Ryan. Nem rossz színészek, de valahogy az igazi áttörést egyik sem tudta megtenni. Cage ráállt a ZS kategóriás gagyikra, Ryan pedig agyonplasztikáztatta magát. Sajnos. A film kedves, aranyos és erősen romantikus. Hölgyeknek zsebkendővel erősen ajánlott.

2017.07.17 Deku

Ez pont olyan fajta film ami kellően eléri a hatást amire játszik. Vagyis romantikus és abból is az érzelmesebb fajta. Viszont van benne bőven kellő humor is.

2015.05.04 ZeroHero

....Ennek a filmnek az a dolga, hogy érzelmes, és ha kell, akár csöpögős is legyen, és törölgessék a szemüket a csajok papírzsepivel. És ezt a célját pontosan jó csinálja és elérte. ...És tudod mit? Nem baj. Ez egy jó film. Ez az RC (romantikus koméd... Több

2018.09.24 Berto49

Amikor még Nick Cage jó színész volt. Azóta erős lejtmenetben sikerült a Zs-kategóriás aktorok teljesítményét elérnie. A film a maga romantikus, szerelmes kategóriájában nagyon jó, a némi giccses feeling ellenére is bőven nézhető mozi. Szerencsére a ... Több

2018.02.05 dailyfilmsan

Érdekes története van ennek a filmnek. Jó volt és nem találtam benne kivetni való dolgot. Romantikus de nem nyálasan túltöltött, pont kellemes. Egy kis szakítás utáni sírós filmnek tudnám beajánlani mert nem eléggé happy az End benne, de ez adja a hűha fordulatot.

2016.02.05 Adepto

Nagyon erős történet, amely kicsit kiragad a hétköznapokból, mindez fantasztikus zenével, operatőri munkával ami a legmegragadóbb képi világot hozza el számunkra. A színészek alakítása lehet, hogy nem a legerősebb, de nagyon sok kultfilmnél nem is ez... Több

2015.05.26 zsanett0820

Az egyik legcsodálatosabb romantikus dráma, ami csak létezik! A szomorú vég ellenére úgy gondolom, hogy azzal együtt teljes az egész, ha nem így zárták volna le, talán az teljesen más hatást váltott volna ki az emberekből. Bár ez a film is lassan nag... Több

2015.05.05 ocso

Már csak a zenéjét tekintve is imádom ezt a filmet, lenyűgöztek a fantasy elemek. Egyébként is Nicolas Cage rajongó vagyok, szóval nem voltak kicsit az elvárásaim, és ezúttal sem csalódtam.

2018.06.14 schvarz

Igazi klasszikus Nicolas Cage film, ami nem mondom hogy a legjobb filmje, de mindenképp időtálló alapfilm. A misztikus vonások, az izgalom és fordulat is megtalálható a filmben. Kellemes élmény volt!

2017.01.14 valery

Szerintem a kilencvenes évek legjobb romantikus fantasy filmjei közül való, szívesen nézem meg időközönként újra és újra, imádom a zenéjét és az egész hangulatát. Megható és megragadó film, kellemes milliővel és színészekkel.

2016.12.25 fazekasanett92

Tetszett a film, tényleg nagyon jó a zenéje és a karakterek. Izgalmas,érdekfeszítő sztori, frappáns rendezői megoldásokkal és sajátos hangulatú jelenetekkel. Érdemes megnézni, akár többször is!

2016.06.27 portal91

Nagyon szép és hatásos film a végén eléggé meglepődtem, nem erre számítottam, még könnyeztem is kicsit, nagyon hatásos. Ha van rá mód akkor mindenkinek látnia kellene.

2015.03.31 Henczi

Nicolas Cagetől az egyik kedvenc filmem. Érzelmileg magával ragadó, szép film. Cage bizonyítja benne valóba jó színészi tehetségét. Varázslatos, érzelmes dráma.