Annabelle

Annabelle

2015.02.22 evaka3355

Nagyon tetszett ez a film, az előző rész is nagyon jó volt. Aki egy ízig vérig horrorra szomjazik, nézze meg, iszonyat parás mozi. De ne légy egyedül, azt ajánlom. :)

2015.02.10 totli

Ha a trailerben nem lőtték volna le a paráztató jelenetek 90 %-át, akkor még talán egy közepesre jó is lett volna. De így sajnos meg sem közelítheti, azt a mércét, amit a Démonok között állított fel. Csak egy újabb gyenge spinoff lett, semmi más.

2023.06.25 Juli@

Teljesen kikapcsol. Már többször láttam, és nálam újranézős. Hihetetlen, de életem egyik nagyon nehéz életszakaszában láttam először, és jó volt, hogy elvonta a saját fájdalmamról a figyelmem.

2016.03.31 Ronin

Egész jó képekből építkezik a film, és nem lesz mű még akkor sem, ha valami természet felettit jelenít meg. Megfelelő tempóban halad a végkifejlet felé, jól hat a feszültség a nézőkre is, csak sajnos a végét elkapkodták, és így egy kicsit oda a varáz... Több

2015.02.21 yakzah13

Számomra kicsit unalmas volt, nem hiszem h még 1x megnézem akármikor... Ettől azért sokkal jobb horrorba is bele lehet futni. Egyszer meg lehet nézni, de így utólag azt mondom, érdemes tovább keresgélni.

2016.06.10 BloodyMary

A film nagy előnye, hogy valós történeten alapul. Egy jó ideig nem is próbál túl sok lenni, csak enyhén borzongató, misztikus és rendkívül érdekes. Azonban a film végére sikerül ezt a kellemesen hidegrázós hangulatot elrontani. A film egyszerűen túl ... Több

2015.02.13 reat

Én nagyon parázós vagyok, ezért nekem azt az élményt nyújtotta a film amire számítottam. Sok volt benne a klisé az igaz, de a történet tetszett és a baba igazán rémisztő volt. A színészek szerintem hozták a szintet és azonosulni tudtam az anyával.

2015.01.26 KG

Érdekes hogy minden évben van pár film ami elég rossz, de mégis nézettségi rekordokat döntöget... az előzetesben látható minden ami érdekes a filmben...

2015.02.21 Vica

Remek horrorfilm volt. Én nagyon féltem alatta, de azért a történettől nem dobtam hátast. Akinek tetszett a Gonosz háza, annak ez is fog tetszeni, de messze nem olyan jó film, mint az. A baba viszont nagyon ijesztőre sikeredett.

2017.03.14 ericsuj

Szuper jó film, mindíg is féltem a babáktól, nappal mertem nézni csak :D

2015.02.10 Akasa87

Miért tesz ki egyáltalán valaki ilyen babát a polcra? :D biztos nem tudnék aludni amíg ott van!Amúgy összességében nézhető, mai horror kategória, nem tudnak már igazán új ötlettel előállni!

2015.02.18 ioinme

Maga a film nem rossz, de semmi extrát nem szállít a néző felé. Szerintem 5/10 maximum. A képi világa érdekes, és vannak benne jelenetek amik kellően ráhozzák az emberre a frászt, összességében azonban nem egy maradandó alkotás. Pár hét múlva már nem is emlékszem r kategória.

2017.10.22 Hornyik Máté

Az egyik legjobb horrorfilm!!!

2015.03.06 katus200

Soha nem tennék ilyen babát a szombámba :) amúgy meg jó film :)