Annabelle

Annabelle

2017.12.12 Greeta

Az igényesebb horror filmek közé tartozik. Értelmesek benne a párbeszédek, fellelhetőek az ok-okozati viszonyok. A történet kellően izgalmas és érdekes.

2017.10.03 SzFa

Nekem nagyon tetszett. Bár azt nem értem, hogy hogyan engedhették meg a lányok, hogy megszállja a babát, na az butaság volt, ha már ők engedték be a házba.

2017.05.01 hell.l

Az előzetesek alapján jobbra számítottam, de ez így is jó lett. Ezt a filmet is, ha több fantáziával alkották volna meg, jobb sült ki volna belőle, így csak egy átlagos film lett a maga kategóriájában.

2017.05.29 vivikejencikelara

Izgalmas lehetőség egy babáról filmet készíteni, de most ez nem a legjobb lett. Vagy talán csak én vártam túl sokat tőle. Van pár igazán izgalmas, ijesztő rész, de összességében többet vártam.

2017.08.14 czigler.nora

A démonok között után nagy elvárásokkal mentem el rá, de eléggé csalódtam. Nem volt sem félelmetes, sem jól összerakott a történet. Kesze-kusza volt.

2020.11.11 Félix Nézhetetlen

Rosszul indul az Annabelle-sorozat

Maga a sztori elmegy, de a filmben az események egyszerűen bénák. Rengeteg hiba van a filmben, rengeteg. Sőt, még nem is kellett volna elkezdeniük, szerintem a színészek se túl erősek. Tökéletesen döntötök, ha kihagyjátok.

2023.09.19 Szentgróti Patrik

Nem lett az igazi... Voltak benne helyenként jó jelenetek, de semmi több. Tényleg csak az egyszer nézős kategória.

2018.03.29 Gyalog őrmester Nézhetetlen

Elképesztően unalmas film, tele van agyonhasznált sablonokkal, jumpscarekkel. Nagyon nem ajánlom.

2015.08.29 pisti18

Nem lett ez szar sztem simán nézhető. Én moziba néztem akárcsak a démonok közöttet,igaz h ez nem üt akkorát mint amekkorára mindenki számított,de egy esti horrornak teljesen megfelel!

2015.01.29 nikiszalanics

Véleményem Ha láttad az előzetest, láttad a filmet is. Semmivel sem nyújt többet a film annál, mint amit már belevágtak.

2015.10.02 hawaiipizza

Egy töltelék horrornak elmegy. De csak annak.

2015.02.25 mokanszkit

Moziban láttam a filmet, ott a hanghatások és az effektek miatt eléggé „rémísztő” volt, de így visszagondolva már nem is annyira az. A megjelenő démon annyira nem volt ijesztő, egyedül az operatőri munka mondható igazán jónak. Véleményem szerint Ha ... Több

2018.09.07 Timo93

A történet miatt már nagyon vártam csak sajnos nem erre számítottam. Az első 15 perc rendben van de utána ami jön az borzalmas. Botrányosan rosszul sikeredett ijesztgetések ,szörnyű kivitelezés, a "szellem" megjelenítése meg kritikán aluli. Nagy csalódás.

2016.02.09 Dniel

Ez egy hátborzongató film. Nagyon durván ijesztő, de véleményem szerint ha láttad az előzetest akkor láttad magát a fimet is. Semmi újat nem mutatott. De ijesztőnek elég ijesztőre sikerült!