Annabelle

Annabelle

2024.04.29 Krisz

Az olyan Conjuring filmek közül, amiket még komolyan lehet értékelni, talán a leggyengébb. A mítosz és az alap jó. Erősen is indul a film. De aztán nagy elsikkad.

2018.04.15 ArpiHajdu és Réci

Mennyire ijesztő a rusnya baba?

Amennyire felkapott és sikeres lett 2017 nyarán az Annabelle második része, az első fejezetet legalább ugyanannyira a sárba tiporta még 2014-ben. A látottak alapján (igaz, ez részemről csak az Annabelle 1-re értendő) ezzel teljesen egyet is tudok ért... Teljes kritika

John R. Leonetti nagyon rossz munkát végzett ezzel a savanyú képű műanyag babával. Zavaros és semmitmondó sztori, ráadásul nem is elég ijesztő, és félelmetes maga a film. Ward Horton rém gyenge és élettelen volt. A CGI is nagyon gyérre sikerült, ma már ennél több kell.

2017.05.07 indingo

Összességében egy közepes, sajnálom mert egy jó filmet is ki lehetett volna hozni belőle. Az eleje még tetszett, majd egyre unalmasabb lett és ez a felhangosítjuk a hangeffektet, ha valami félelmetesnek gondolt jelenet következik, már nagyon unalmas.

2017.08.13 Orosz István Nézhetetlen

Szerintem ez csak egy túl tolt agyzsibbasztó horror film. Na meg mikor jön, az a hülye szöveg amivel csak a népet etetik, hogy igaz történet alapján, na az kibír akasztani rendesen.

2020.01.25 Timon

Horror...De mégsem annyira, mint amennyire elsőre ránézésre tűnhet. Ennek a műfajnak a szörnyes oldala talán jobb mint a démonos, bár nem vagyok horrorrajongó. Elején még könnyebben vettem ,ahogy egy játékbabát démonoktól megszállottnak tartanak. De ... Több

2023.05.14 Erik Csok

Kicsit gyenge egy első rész

A tegnapelőtt megnéztem ezt a filmet, mert mostanában kedvet kaptam horrorfilmeket nézni, és úgyis adta a tévé. Gondoltam, nézzük meg, mit veszíthetek. És azt kell mondjam, ez nem lett egy jó film. Nem rossz, de nem is jó, nem passzol benne semmi. Ráadásul nekem nem is jött be ez a belvárosi környezet, valahogy nem illet ide az egész. És, bár a színészek jók, megijedni nem tudtam a filmen. Na de, hátha a további részek jobban fognak tetszeni!

2017.10.17 Szilonka

Csak azt nem értem, hogy miért nem olyannak csinálták meg babát, mit amilyen eredetileg volt. Itt egy porcelán baba volt, holott az eredeti baba egy rongybaba volt. Amúgy a film nem volt rossz.

2018.07.18 Norbert93

Nem tartom kiemelkedő horrornak, annak fényében, hogy a Démonok között folytatása, de alapjában véve egy jó film, aminek egy-két jelenete valóban ijesztőre sikerült.

2018.12.03 harnas1207

A film hatással volt rám, mert esküszöm sehol sem hallottam még a Démon- lélekrablás- riogatás összefüggéseket. Ez a film viszont elmagyarázza ezt a jelenséget. Sajnos ezen túl nem ad semmit. A kisgyermekes anyuka riogatása számomra idegesítő volt nem para.

2017.10.21 Bazzzsi

Poén hogy a főszereplő színésznőt is Annabellenek hívják. :) A története nem hátborzongató és nem is egy véres alkotás, de én kellemeset csalódtam benne.

2018.12.01 VvV

Kicsit idegesítő volt nekem a női főszereplő és a történetétől se rágtam le a körmeimet.

2019.02.15 Márton

Klisék tengerében süllyedt el

Véleményemet azzal kezdeném a 2014-es Annabelle című horrornál, hogy körülbelül úgy egy évvel ezelőtt láttam először és magam is meglepődtem hogy mennyire nem emlékszem már a történetére mikor újra elővettem a filmet (magyarázhatnám ezt akár azzal is... Teljes kritika

2017.07.27 Lonka

Szerettem volna jobban félni, borzongni a film alatt, de ez elmaradt. A története elmarad a Démonok közöttben megszokott részletességtől és felépítettségtől.