Apocalypto

Apocalypto

2015.05.01 dps

Mel Gibson A passióban már megmutatta, hogy kitűnő rendező, aki nem fél a kihívásoktól. Itt, bár távolról sem ugyanolyan művészi gonddal, a dekadens társadalmak vízióját mutatja be, amely újra és újra előjön a történelemben. Az "agyaglábon" álló hata... Több

2016.06.11 Mulds

Ezt a filmet be sorolnám az erős közepes kategóriába. Kell hozzá egyfajta ízlése, hogy szeresse az ember de szerintem nem förmedvény. Vannak nála sokkal jobbak de nekem tetszett.

2017.03.24 georgri

Mel Gibson-tól nem láttam még rossz filmet, s bár nem szeretem a vért, az ő kedvéért még ezt is kibírtam. Nagyon klassz, jól összerakott film, a smink és a jelmez külön említést érdemel.

2017.03.21 Péter

A Mel Gibson által rendezett filmek közül véleményem szerint az egyik legjobb az Apocalypto. Nagyon tetszett az alapkoncepció és igen látványos volt a kivitelezés is.

2016.08.25 beus1987

Remek film, nagyon hitelesek voltak a szereplők. Érdekes volt a története és a természetszemlélete.

2017.12.31 Dius0520

Nekem nagyon tetszett, nagyon jól van összerakva az egész. Nagyon látványos elemeket tettek bele és sok az izgulós jelenet benne. Már többször láttam, és még fogom is azt hiszem.

2015.11.03 Cptn_Cold

Így lehet valamit totálisan elszúrni. Botrányos rendezés mellett, botrányos játék párosult. Ami magától értetődően hozta azt is, hogy nem kedveltem a filmet egy kicsit sem. Nálam ez nulla pontot ér.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Mel Gibson valamiért rá van kattanva a fröcsögő vérre, a kínlódásra, a fájdalomra... De legalább jó történetekbe csomagolja. A hanyatló dél-amerikai indián társadalom utolsó vergődései, és egy fiatal fiú története, aki tűzön-vízen - dzsungelen rohan át, hogy megmentse családját.

2016.12.03 Szőr SzereLő

Nagyon brutális, vérvagyasztó és izgalmas film. Mégis azt kell mondjam iszonyat módon tudtam azonosulni a föszereplővel, talán mint még egy filmben sem. Annyira drukkoltam neki hogy szinte a fotelből küldtem az energiát neki hogy megússza. A film na... Több

2018.08.31 Barnabii44

Mel gibson rendezőként is zseniális

2015.09.20 varjú

Azt kell mondjam, ez egy nagyon jó film annak ellenére, hogy ki rendezte! Kivételesen a grandiózus büdzséből egy élvezetes, groteszk film kerekedett. Nagyon eltalált filmprodukció, a kereskedelmi érték és a színvonal egész jó egyensúlyba került.

2015.01.22 sggyula

Mozdulatlanul néztem végig, nem zökkentett ki senki, így volt jó és hatalmas élmény. Zseniális a rendezői munka.

2015.03.26 ch003067hd

Igazi kultuszfilm, Mel Gibsontól nem vártam ilyesmit, de nagyon bejött, izgalmas volt, látványos, abszolút lekötött. Aki nem látta, bátran tegyen vele egy próbát.

2015.01.28 palacsinta

Gibson megmutatta, hogy nem csak színészként tud helyt állni, de rendezőként is. Hatalmas alkotás, lenyűgöző tájak, számunkra ismeretlen emberek. Többször nézős.