Aranyélet

Aranyélet

2017.09.13 SzFa

Nem egy átlagos magyar sorozat, de számomra unalmas. Kevés benne a humor, inkább erköcsi tanításokra hívja fel a figyelmet. Janka megtestesíti az igazán rossz, törekvő, gondatlan feleséget.

2019.01.04 szabomarc

A legjobb magyar sorozat, sok fordulattal, mély karakterekkel. Személy szerint Olasz Renátó játéka tetszik a legjobban benne, de mindenki remekül teljesít. Köszönöm ezt a sorozatot az HBO-nak.

2021.10.22 De Matt

Ütős

Az előttem szólók már elmondták a lényeget a sorozatról. Szerintem meglepően jó a történet és a színészek is. Sokáig nem vettem rá magam, hogy megnézzem, de nagyot tévedtem. Nagyon izgalmas és tanulságos.

2016.09.17 HannaK

Piszok jó magyar sori, mindenki nézze meg.

2016.04.21 szoljhozzam

Elképesztően ütős kis sorozat volt. Pörgős volt minden rész és nem voltak üresjáratok. A történet szép kerek volt, semmi cicó. A szereplők is tetszettek. az első évadot lezárták, de a sikere miatt jön a 2. évad!

2016.04.26 HanGa

Nagyon-nagyon várom a 2. évadot, kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak még kihozni belőle, bár van egy sejtésem, hogy nem fogja megütni az első évad magas szintjét. Nagyon kerek volt az első évad, hibátlan történetvezetéssel.

2020.08.19 Kazydo

Nekem nagyon távol áll a legjobb sorozattól, amit itt sokan írnak, de persze elfogadom mások ízlését, nem vagyunk egyformák. A szereplők közül a gyerekek nagyon gyengék, a férj karaktere is felejthető ahhoz képest, hogy a bűnözésből él, semmi tökös férfiasság nincs benne.

Spy/Master
2018
Instant dohány
2021

2017.08.01 czigler.nora

Ez a sorozat a hazánkban jelen levő tipikus "okoskodásról" szól. Adócsalás, lopás, hazudás, elszegényedés...fantasztikus alakításokkal egybekötve. Várom az új évadot.

2018.11.07 iq.csabi

Nem vagyok sorozatos, nagyon nehezen kötelezem el magam egy sorozat mellett, de egyszerűen függőjévé váltam. Nagyon jó sorozat, ajánlom mindenkinek.

2018.10.03 ionlywearblack

a nap véleménye

Aranyélet 2. évad: A legjobb magyar sorozat

Közeledve az utolsó évados premierig elérkezettnek láttam az időt, hogy írjak a legjobb magyar sorozatról pár sort. A sorozat igazi ereje a színészek játékán, a kidolgozott karaktereken a lenyűgöző magyar helyszíneken és a történeten alapszik. A fő s... Teljes kritika

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nagyon bevállalós, tökös magyar sorozat. Kiváló a témaválasztás, és a cselekményvezetése. A szereplőgárdát szintén kiemelném Thuróczy Szabolcsot eddig nem ismertem, de igazi profi.

2020.08.30 sammy88

Nem kapott el

Megnéztem belőle 5 részt, de nem éreztem azt amit annyira mondtak sokan, hogy milyen jó. Lehet, hogy utána indult volna be vagy valami de én feladtam. Ez van.

2016.04.04 Gergely Varju

Az egyik oka annak, amiért azt mondom: Ha van TV előfizetésem, abban biztosan kell, hogy legyen HBO is. Ahhoz, hogy ilyenek készüljenek szükségük van az előfizetőkre, ez egy ilyen játék. Megvettek egy licencet. Valóban, feldolgozás. De a sorozat po... Több

2018.04.05 dovetusfurdo

Nem gondoltam volna , hogy a magyarok képesek ennyire jól összerakni egy sorozatot. Első évadba vannak jelenetek amiben magára ismerhet a magyar ember persze itt nem az autós üldözésekre és egyéb hasonló extrémebb dolgokra kell gondolni . Tökéletes ... Több