Argylle: A szuperkém

Argylle

2024.03.20 Ultron

Ez bizony nagyon gyengécske film

Ha vígjátékként nézzük, akkor nem nagyon működik, ahhoz kevéske benne a poén, ha meg akciófilmként, ahhoz komolytalan. Paródiának a legjobb, mondjuk James Bond paródiának. Ehhez viszont uncsi, bár jól indul a cselekménye az üldözéses jelenettel meg a miniruhás Dua Lipával. Aztán átmegy teljes zöldségbe az egész. A magam részéről nagyon untam a felétől kb. Ami az értékelést illeti: kettő csillagot tudok rá adni Dua Lipa miatt és azért a jelenetért, amiben lekapja a motorról Cena. Ha ez nincs, akkor 1 csillag.

2024.01.31 Majorkas

Az év legjobb akcióvígjátéka

Magabiztosan kijelenthetem már most, hogy az év legjobb akcióvígjátékát láttuk. Mondom ezt mint elfogult kémfilm imádó. Már az elején bevezet a sűrűjébe, nincs fél- vagy egyórás vontatott bevezetés, helyette kapunk sok poént és nagyon jó poénokat meg fordulatokat. A vonatos akciójelenet nekem A gyilkos járat feeling volt, de tetszett, mint a többi másik is. A karakterek szuperek, Dua Lipa tiszavirág-életű alakításáért is megérte, és a cica sem utolsó, nagyon jópofa volt. Szerintem übereli ez az egy film az összes Kingsmant együttvéve, akadnak benne egyébként Kingsman utalások, érdemes résen lenni + a stáblistás jelenet. Köszönöm a lehetőséget a Mafab csapatának, hogy megnézhettük a filmet.

2024.02.23 Ursus Arctos

B kategóriába csúszó zagyvaság

Szokatlanul zagyva alaptörténettel készült az Argylle, melyről első pillanatra nem is nagyon dönthető el, hogy milyen stílust, műfajt vagy célközönséget akar elérni. Egyszerre próbál ugyanis vicces és látványosan izgalmas lenni, noha egyik sem nagyon jön össze. Bryce Dallas Howard szerintem tehetséges színésznő, de itt most rettenetesen gyenge sajnos. Dua Lipa szereplését az előzetes promotálás nagyon kihangsúlyozza (a trailerben ő szerepel főleg), de egyetlen jelenete van csupán a film legelején. Két csillagnál nem ér többet az Argylle.

2024.02.14 Viktória401828

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a filmmel kapcsolatban...

Összességében tetszett a film, teszem hozzá, én szeretem a jól kivitelezett angol humort, amiből volt bőven a filmben. Az alapsztori jó volt, nagyon tetszett benne, hogy nem tudtam az első 10 perc után megmondani, hogy mit hoznak ki belőle, és volt benne olyan csavar, amit nem is gondoltam volna, hogy az úgy lesz. Nagyon jók voltak benne az akciójelenetek, feldobta a dinamikus szemszögváltás. A macskát imádtam... Sajnálom. :D Ami nem volt szimpatikus, hogy mindent túltoltak... Emiatt nem tudtam eldönteni, hogy mit is akartak ezzel... Túl sok csavar (amik a végére nagyon kiszámíthatóak lettek). Túl sokáig tartó bődületesen nevetséges jelenet – amiről azt hitték, hogy vicces lesz... De nem az... És még a jó viccet is elrontja, ha túllovagolják... Szóval egyszer azért mindenképpen érdemes megnézni, ha egy kis agyzsibbasztó szórakoztató sztorira vágyunk.

2024.02.29 Maver17

Szuperkém

Ahhoz képest, hogy a film tele van nagy sztárokkal, eléggé gyenge film lett!Mondhatnám, hogy a kémek itt elbuktak. Semmi sajátos ötlet. Tele van a film régebbi filmekben lévő cselekményekkel.

2024.04.02 Roland Altner

Ezt a förtelmet eladták Henry Cavill-lel és Dua Lipával, közben meg nem is szerepelnek benne.

2024.02.05 MiAzAki

Oké, hát ennek a filmnek egyszerűen nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Bár nem tagadom, hogy szerintem szuper a szereposztás, a poénok valahogy annyira mégsem ültek nálam.

2024.02.04 ringololol

Meglepő volt Cavillt egy ilyen szerepben látni. Szerintem jól áll neki a vígjáték, bár Cenával szerintem annyira nem mutattak jól együtt a vásznon.