Armageddon

Armageddon

2019.03.13 Timcsi

Valahogy ezeknél a filmeknél mindig átesnek a ló túloldalára és nagyon erőltetett az egész. Ennél nem így van, nagyon jó a története, a zene pedig zseniális.

2020.01.08 petraszab

Számomra a legmeghatározóbb világ végés, űreben parádézós mozi. A szereposztásban a legjobb színészeket találták meg a karaktereknek.

2021.06.04 stewie_griffin_2005

A színészek hiába híresek, még Bruce Willis sem alakított túl nagyot. Amúgy tipikus amerikai blockbuster film, úgy tűnik, már a ‘90-es években is fordított arányban állt sokszor a film minősége és az eladott mozijegyek száma. :D Mondjuk ott a Terminá... Több

2019.03.31 Csillagpor

Igazi klasszikus akciófilm, amit már ezerszer leadtak a tv-ben és persze ezerszer meg is néztem XD. Imádom Bruce Willist és Liv Tyler–Ben Affleck párost is. Így ez a film alapjaiban jól van felépítve. Ötletes és pazar katasztrófafilm, amihez hasonlót akkoriban még nem láttam. Éppen ezért is fogott meg annyira.

2016.01.26 juhasz-david93

Közhelyes, unalmas, nagyon amerikai...óriási csalódás. Ilyen szánalmasan hatásvadász alkotást még a leggagyibb, leginkább érzelgős romantikus filmek közt is nehezen találnánk.

2020.10.02 Annuska

Csak azért adok 4 csillagot, mert egy picit az érzelmi vonal túl lett tolva. Nagyon amerikai, nagyon grandiózus, de izgalmas film.

2016.01.14 esfworld

Nagyon jó a film és elég jól hozzák össze a drámát is a végére. Ott van humor, ahol kell, ott van izgalom, amikor kell, szóval aki szereti az ilyen filmeket az nem fog csalódni, sőt..

2017.05.31 szkodvig

Nagyon szeretem ezt a filmet, jó a történet és eléggé megható is egyben. Jó a színészi játék is.:) Ez a robbantás dolog viszont mint kiderült hatalmas lenne a kockázata, ha így tennénk egyszer.

2016.11.14 goat2000

A szereplők híres színészek, de ez a film is egy példa arra, hogy ez nem elegendő egy élvezhető film létrehozásához, mert ez nem lett az. Csak egy sablonos, unalmas film.

2016.05.21 Gecko

Egy nagyon jó sztorira épülő és látványosan kivitekezett film. Kitűnő szereplőkkel, nagyszerű forgatókönyvvel. A Föld elpusztítása filmvászonra álmodva talán sosem lesz ennyire letaglózó és magával ragadó.

2015.07.31 Aranyhal

Bruce Willistől egyik kedvenc nálam. Egy igazán érdekes, cselekményes igényes akciófilm végig pörgős eseményekkel, egy percig sem unatkoztam rajta. Ajánlom mindenkinek!

2015.06.25 Enccso

Igazi klasszikus űrhajós világmegmentős katasztrófafilm. Meg van benne az izgalom a dráma, még a humor is fel-felcsillan, nagy kedvencem volt, de bármikor szívesen megnézem még most is.

2015.10.31 krysn95

Ez "A" Michael Bay film. Nagyon amerikai, nagyon remek. Imádom, akárhányszor újra tudom nézni. Igazi nyári film. Fergeteges casting, tökéletes egynesúly, hibátlan szórakozás. Minden kliséjéért odavagyok!

2015.02.15 Mano35

Az ember azt hinné, hogy a megszokott, világvége katasztrófafilm, de sokkal jobb annál, igazi fordulatos, egyedi, izgalmas. Látványra is megragadó.