ATM

Az ATM történetének középpontjában pár fiatal áll, akik egy hazaút alkalmával megéheznek, majd mivel éppen nincs náluk kápé, úgy döntenek, hogy megállnak egy ATM-nél, hogy papír pénz zizegjen a markukban, viszont az ötletről kiderül, hogy eléggé megváltoztatja az életüket.

Rendező: David Brooks
Forgatókönyvíró: Chris Sparling, Ron Tippe
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2012.02.17.
Josh Peck

2023.03.12 Eastern79

Ravasz bosszú

A helyszínt tekintve valóban különleges filmről beszélhetünk, azonban a történet számos kérdést nyitva hagy. Érdekes bosszúmozi közepes színészi teljesítménnyel.

2022.01.28 Kóborló

a nap véleménye

Életveszélyes pénzfelvétel

Jó ideje kerülgetem ennek a filmek a megtekintését (merthogy eme produkció kapott rendesen hideget és meleget is, de elsősorban inkább hideget), de az elmúlt napokban csak rászántam magamat a megtekintésére. Általában ha egy filmhez rengeteg negatív ... Teljes kritika

A film összbevétele 2 034 dollár volt (imdb.com).

A filmet Kanadában forgatták le, és a felvételeket mindössze 25 nap alatt vették fel.Szerző: Kóborló

Kezdetben Daniella Panabaker színésznő neve is felmerült a filmbéli Emily szerepére.Szerző: Kóborló

Eredetileg Margarita Levieva színésznő kapta meg a filmbéli Emily szerepét, de még a forgatások megkezdése előtt lecserélték Alice Eve színésznőre.Szerző: Kóborló

A filmben látható gyilkos ugyanolyan ruhát visel, mint az 1998-as Rémségek könyvében lévő gyilkos.Szerző: Kóborló