A gyilkos paradicsomok támadása (1978)

Attack of the Killer Tomatoes!

HercegPeter   2017. 04. 20.

Nem tudom mi vesz rá valakit, hogy egy ilyen filmet elkészítsen. Azt sem tudom, hogy miért néztem meg egyáltalán. Nem mondom, volt benne egy két vicces jelenet, de ez már tényleg túl abszurd film. A gyilkos hódok, megacápák és sharknadók 40 évvel ezelőtti megfelelője ez a film. Sajnos nem elég vicces, pedig paródia akar lenni. Természetesen itt a horror jelzőt idézőjelesen kell érteni. Az a néhány dalszerűség amit közben előadnak, pedig totálisan felesleges. Valószínűleg csak időhúzó feladata van a filmben. Nem azért adok csak egy csillagot mert gyilkos paradicsomokról szól, hanem mert így lett létrehozva. Ha belegondolunk, legtöbb paródia is hülyeség, de az összkép általában nem ennyire silány.

TribeBubu   2018. 01. 22.

Egy igazi remekmű, ami bemutatja a GMO-ban rejlő veszélyeket és azt, hogy az ember kreativitására milyen hatással vannak a tudatmódosító szerek :D

Di Canio   2019. 11. 10.

Nem lehet nem 5*-ot adni rá, igazi legenda ez a film, kötelező megnézni legalább egyszer.