Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A gyilkos paradicsomok támadása (1978)

Attack of the Killer Tomatoes!

Kóborló   2021. 04. 06.

Sületlenségek és zöldségek

Valamikor gyermekkoromban hallottam először erről a filmről, de ezidáig szerencsémre nem volt alkalmam megtekinteni. Aztán pár napja egy baráti társaságban szóba kerültek a zs-kategóriás filmek, és az egyik barátom felhozta, hogy a zs-kategóriás, ava... teljes kritika»

HercegPeter   2017. 04. 20.

Nem tudom mi vesz rá valakit, hogy egy ilyen filmet elkészítsen. Azt sem tudom, hogy miért néztem meg egyáltalán. Nem mondom, volt benne egy két vicces jelenet, de ez már tényleg túl abszurd film. A gyilkos hódok, megacápák és sharknadók 40 évvel eze... több»

TribeBubu   2018. 01. 22.

Egy igazi remekmű, ami bemutatja a GMO-ban rejlő veszélyeket és azt, hogy az ember kreativitására milyen hatással vannak a tudatmódosító szerek :D

Di Canio   2019. 11. 10.

Nem lehet nem 5*-ot adni rá, igazi legenda ez a film, kötelező megnézni legalább egyszer.

1990-ben egy rajzfilm-tévésorozat is indult belőle, amit a Fox-Kidsen láthattak a gyerekek.

(Kóborló )

A filmhez videojáték is készült még 1986-ban, melyet a Nintendo és a Game Boy játékkonzolokra adtak ki.

(Kóborló )

A film története szerinti rendkívül fontos dalt, a Puberty Love-t Matt Cameron énekelte még tizenéves korában. 1998 óta Matt Cameron a híres amerikai rockbanda, a Pearl Jam dobosa.

(Kóborló )

A film költségvetése rendkívül alacsony, mindössze 100 000 dollár volt.

(Kóborló )

A film eredeti játékideje 84 perc volt, viszont a rendező, John De Bello elkészítette a rendezői változatot is, ami 93 perces lett.