indingo

Colin Farrell
Common
Diana Silvers
Jessica Chastain

Ava (Jessica Chastain) egy képzett, profi bérgyilkos, aki egy magas rangú célpontok kiiktatására szakosodott szervezetnél dolgozik. A nő csendben és a legnagyobb alapossággal végzi el a rá bízott feladatot, és sosem hibázik. Azonban egy balul sikerült küldetés után új helyzetben találja… Több

Rendező: Tate Taylor
Író: Matthew Newton
Premier (HU): 2020.07.02. | Telekom TVGO (2020.11.03.) | HBO Max (2021.04.23.)
Forgalmazó: Big Bang Media

2022.06.23 Caravaggio1978

Az a baj, hogy a plakátra ránézve már tudtam a film végét is

Az egész film csak egy logikátlan, érthetetlen, ostoba kaszabolás. Ez már nem sok nézőt köt le, szerintem. Pláne, hogy az utolsó pár évben majdnem évente jöttek az ilyen történetek (Atomszőke, Gemini Man, Anna stb.). Hiába érkezett a filmbe Colin Farrell, meg John Malkovich, egyszerűen annyira irritálóan közömbösek, érdektelenek, hogy inkább lefelé húzták ezt az egészet. Remélem, nem lesz hasonló alkotás a közeljövőben.

2020.09.20 Artemisia

A bérgyilkos

Ava, a bérgyilkosnő különleges története Jessica Chastain, John Malkovitch és Colin Farrell triójával a főszerepben. Noha a műfaj alapjait Luc Besson már 1990-ben lefektette a Nikitával, és Tarantino Kill Billjével elérte a tetőpontját, azóta pedig a... Teljes kritika

2022.06.16 JRD

A közepes...

Ahogyan néztem egyre inkább olyan érzésem támadt, hogy a sztori nem ismeretlen számomra. Aztán rájöttem, hogy egy kicsit Nikita, egy kicsit Anna, egy kicsit Amerikai bérgyilkosnő...stb. A színésznő nem tartozik a kedvencek közé viszont jó választás volt a szerepre. Az arca, a testalkata simán eladhatóvá tesz egy bérgyilkos karaktert. Az akciójelenetek tetszettek. Maga a film egyébként egyszer simán megnézhető. Ám hiába a neves színészcsapat a film nem egy kiemelkedő alkotás. Viszont szórakoztató és pörgős. De kinek milyen az ízlése! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.08.20 Szilonka

Jessica Chastain gyönyörű, és ezzel minden pozitívumot el is mondtam a filmről. A neves szereplők ellenére a történet béna.

2020.08.24 indingo

Hiába a nagy nevek, nagyon középszerűre sikeredett a történet. A családi szál is már eléggé elcsépelt, és az alapsztorin is lett volna még mit csiszolni.

A film három főszerepét 2 Oscar-díjas (Jessica Chastain, John Malkovich) és egy Golden Globe-díjas (Colin Farrell) színész alakítja. Szerző: hp

A rendező, Tate Taylor és Jessica Chastain második közös filmje. Az első az Oscar-díjas A segítség volt.Szerző: hp

A film eredet címe Eve volt, de az alkotók végül a változtatás mellett döntöttek, és 2019 novemberében hivatalosan is bejelentették az új címet.Szerző: hp

A film forgatása 2018. szeptember 24-én kezdődött meg Bostonban. Szerző: hp

(2020. 07. 08.)
A mozi talán egy, az indulás előtt elfogyasztott utolsó pohár limonádéra emlékeztet. Több

(2020. 08. 06.)
Az üresjáratokat iszonyú hosszú és fárasztó lelkizésekkel próbálták kitölteni, sikertelenül. Az AVA-t ugyan majdnem két és fél hónappal az amerikai premier előtt láthattam, de azt kívántam, bárcsak ne láttam volna. Több

(2020. 07. 08.)
Az Ava egy roppant gyenge és kiszámítható nyári slágerecske, melyet - hiába a húzós nevek -, mire beköszönt az ősz és elkezdenek hullani a sárga falevelek, már felidézni sem fogsz tudni. Nem mintha ez akkora baj lenne. Több