Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Ava

stevepisti   2020. 11. 27.

A korábban véleményezőkhöz csatlakozva én is úgy gondolom, hogy ezt a történetet már láthattuk hasonló köntösben. Hiába a nagy nevek, az sem menti meg a filmet. Csak rajongóknak ajánlott.

Artemisia   2020. 09. 20.

A bérgyilkos

Ava, a bérgyilkosnő különleges története Jessica Chastain, John Malkovitch és Colin Farrell triójával a főszerepben. Noha a műfaj alapjait Luc Besson már 1990-ben lefektette a Nikitával, és Tarantino Kill Billjével elérte a tetőpontját, azóta pedig a... teljes kritika»

VvV   2020. 09. 15.

Összességében egy kellemes akciófilm, de nem túl maradandó. A családi szál gyenge volt benne. A romantikus vonalat se dolgozták ki kellőképpen.

Szilonka   2020. 08. 20.

Jessica Chastain gyönyörű és ezzel minden pozitívumot el is mondtam a filmről. A neves szereplők ellenére a történet béna.

Bazzzsi   2020. 10. 25.

Egy újabb tucatfilm. Semmi egyediséget nem véltem benne felfedezni. Ilyen akciójeleneteket már láttunk és a története is a szokásos.

petraszab   2020. 09. 02.

Nagyon sok hasonló készült az elmúlt években. Jön a mindenkinél okosabb, ügyesebb nő, aki férfiakat meghazudtolóan elbánik mindenkivel. Már unalmas.

indingo   2020. 08. 24.

Hiába a nagy nevek nagyon középszerűre sikeredett a történet. A családi szál is már eléggé elcsépelt és az alapsztorin is lett még volna mit csiszolni.

Colin Farrell
Common
Diana Silvers
Jessica Chastain

A film három főszerepét 2 Oscar-díjas (Jessica Chastain, John Malkovich) és egy Golden Globe-díjas (Colin Farrell) színész alakítja.

A rendező, Tate Taylor és Jessica Chastain második közös filmje. Az első az Oscar-díjas A segítség volt.

A film eredet címe Eve volt, de az alkotók végül a változtatás mellett döntöttek, és 2019 novemberében hivatalosan is bejelentették az új címet.

A film forgatása 2018. szeptember 24-én kezdődött meg Bostonban.

A film rendezői székét eredetileg Matthew Newton foglalta volna el, azonban miután a direktor családon belüli erőszakkal vádolták meg, távozott a posztról. Jessica Chastaint, a metoo mozgalom egyik jeles szószólóját többen képmutatással vádolták meg, amiért elvállata a főszerepet.

A mozi talán egy, az indulás előtt elfogyasztott utolsó pohár limonádéra emlékeztet. több»

Az Ava egy roppant gyenge és kiszámítható nyári slágerecske, melyet - hiába a húzós nevek -, mire beköszönt az ősz és elkezdenek hullani a sárga falevelek, már felidézni sem fogsz tudni. Nem mintha ez akkora baj lenne. több»

Az üresjáratokat iszonyú hosszú és fárasztó lelkizésekkel próbálták kitölteni, sikertelenül. Az AVA-t ugyan majdnem két és fél hónappal az amerikai premier előtt láthattam, de azt kívántam, bárcsak ne láttam volna. több»