Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Ava (2020)

uniterra Nézhetetlen  2020. 12. 11.

Bírtam vagy 10 percig nézni. Tucatfilm, silány sztori.

Artemisia   2020. 09. 20.

A bérgyilkos

Ava, a bérgyilkosnő különleges története Jessica Chastain, John Malkovitch és Colin Farrell triójával a főszerepben. Noha a műfaj alapjait Luc Besson már 1990-ben lefektette a Nikitával, és Tarantino Kill Billjével elérte a tetőpontját, azóta pedig a... teljes kritika»

VvV   2020. 09. 15.

Összességében egy kellemes akciófilm, de nem túl maradandó. A családi szál gyenge volt benne. A romantikus vonalat se dolgozták ki kellőképpen.

Szilonka   2020. 08. 20.

Jessica Chastain gyönyörű, és ezzel minden pozitívumot el is mondtam a filmről. A neves szereplők ellenére a történet béna.

Bazzzsi   2020. 10. 25.

Egy újabb tucatfilm. Semmi egyediséget nem véltem benne felfedezni. Ilyen akciójeleneteket már láttunk, és a története is a szokásos.

petraszab   2020. 09. 02.

Nagyon sok hasonló készült az elmúlt években. Jön a mindenkinél okosabb, ügyesebb nő, aki férfiakat meghazudtolóan elbánik mindenkivel. Már unalmas.

indingo   2020. 08. 24.

Hiába a nagy nevek, nagyon középszerűre sikeredett a történet. A családi szál is már eléggé elcsépelt, és az alapsztorin is lett volna még mit csiszolni.

csd   2020. 11. 16.

Semmi új a nap alatt

Jessica Chastain és persze John Malkovich neve akár garancia is lehetne valamilyen minőségre, és bár az ő alakítások nagyonis rendben volt, rutinból hozták a karaktereiket, sajnos nem egészen tudták aládúcolni a teljes játékidőt. Az Ava nekem a Nikitát juttatta eszembe, de nem csak erről van szó, hiszen ez a fajta koncepció irgalmatlanul elcsépelt, és tulajdonképpen az Ava sem tudott semmi váratlant hozni.

stevepisti   2020. 11. 27.

A korábban véleményezőkhöz csatlakozva én is úgy gondolom, hogy ezt a történetet már láthattuk hasonló köntösben. Hiába a nagy nevek, az sem menti meg a filmet. Csak rajongóknak ajánlott.

valaja   2020. 06. 29.

Az utóbbi évek bérgyilkosokról szóló filmjei mind ugyanarra a sablonra épülnek, nincs bennük semmi eredeti ötlet. Sajnos így van ez ezzel a filmmel is, unalmas, kiszámítható, és bár Jessica Chastain remek sínésznő, ennél több pozitívumot nem tudok írni róla.

Hitman   2020. 06. 30.

Maradjunk annyiban, hogy valószínűleg nem ez lesz az év akció-thrillere. Ha Tate Taylot így folytatja, kerülni fogom a filmjeit.

andras411   2020. 06. 27.

Nem igazán tudtam, mire számíthatok, de kellemesen csalódtam. Arra gondoltam, hogy valóban egy sima John Wick utánérzés lesz az egész. De szerencsére nem így történt, bár az is tény, hogy aki azt a franchise-t szerette, ezt is szeretni fogja.

Fuertebb   2020. 06. 25.

Na, ezt a filmet már jó ideje vártam, szerintem elképesztően pörgős, és brutálisan jól megvan írva a sztorija. Jessica Chastain egészen váratlant húz, de tény az is, hogy én bármit megnézek, amiben ő szerepel. Szerintem mindenképpen kötelező megnézni.