Ébredések

Awakenings

2023.02.28 Victorine

Szégyenlem magam, hogy eddig kimaradt nálam ez a film! Robin Williams és Robert De Niro hihetetlen jól mutatnak együtt, mindketten szuperül hozták a szerepüket. Igazán lenyűgöző történet az emberségről, empátiáról, a szeretet erejéről és a kitartásról.

2019.01.19 Thibo84

Robert De Niro egyszerűen zseniális akárcsak Robin Williams. Mind a két színész többször bebizonyította, hogy bármilyen karakterben megállják a helyüket.

2017.08.17 Deku

Szerintem senkinek sem okozott ez a film meglepetést hisz ahol ott van Robert De Niro vagy akár Robin Williams ott biztos maradandó alkotás lesz látható. Ez pedig pont ilyen.

2015.05.04 ZeroHero

Fantasztikus film, Robert De Niro egyszerűen zseniális. Kevés színész képes ilyen alakításra! Megrendítő és szívszorító történet! 10/10

2019.01.25 indingo

Katartikus film, zseniális színészi alakításokkal. Minden pillanata leköti az embert és a végén megállapíthatjuk csodálatos az elme amely fantasztikus dolgokra képes, de kiszámíthatatlan is. A történet még megrendítőbb, mivel valós eseményen alapszik.

2019.04.06 MidoD7

Egyszerűen fogalmazva mestermű. A forgatókönyv nagyszerű, a látványvilág csodálatos, a történet magával ragadó. Kalandos, izgalmas, egyszerűen fantasztikus, gyönyörűen kidolgozott.

Egy élmény Robert De Nirot játszani,szerepelni látni,és ugyanígy vagyok a néhai Robin Williams-al is.Két korszakos zseni,akik ebben a filmben a drámai oldalukat mutathatták meg.Ajánlott film mindenkinek !

2018.11.20 Gyorvik

Rettentően ízléstelenül kivitelezett alaptörténet, patch adams-szerű ömlengő, nyálas, szirupos jelenetekkel, tipikus "minden rózsaszín" aláfestő zenével. Elképesztő, hogy ezek után de Niro hogy tudta megmenteni a sztorit, de olyan módon, hogy azt a f... Több

2018.01.30 rainman

Kedvelem Oliver Sacks könyveit, igen hangulatosan és érdekfeszítően tud írni a neurológia tudományos témáiról. Az Ébredések Oliver Sacks könyvének filmre ültetése. De attól, hogy egy könyv remek, még nem követezik egyenesen, hogy az adaptáció is reme... Több

2019.01.16 stomachh

Amugy is egy nagyon jo film lenne, de Williams es DeNiro zsenije tette felejthetetlenne.

2021.07.19 Gauss

Nagyon szép film, értékes mondanivalóval és nagyszerű színészi teljesítményekkel. Minden igényes filmrajongónak melegen ajánlom. A táncjelenet a legemlékezetesebb szerintem. :)

2015.11.21 irongozu

Nagyon jó film. De Niro egyik felejthetetlen alakítása.

2018.02.03 Adepto

Fantasztikus film, zseniális színészekkel és elképesztő történettel! Leírhatatlan érzések kavarogtak bennem, amikor először láttam. Tudom hogy alig van hasonlóság, de majdnem egyszerre láttam a Száll a kakukk fészkére c. filmmel és nekem ez jobban tetszett! Kötelező!

2015.10.25 Ragemarci

Két színészlegenda hibátlan alakítása egy megható történetben.