Az 50 első randi

50 First Dates

2016.08.17 Macika

Jópofa, ötletes film, aranyos színészekkel és szereplői karakterekkel. Igazi kellemes, laza kikapcsolódást nyújtó könnyed vígjáték laza estékre. Pörgős, humoros, laza.

2015.06.19 Kellangy

Jó kis vígjáték, jó szereposztás, Adam Sandler, Draw Berry nagyon jók együtt, egyáltalán nem unalmas, többször nézhető.

2016.06.25 punktum

Jófajta Adam Sandler film. Humoros a története, de van benne egy erőteljes drámai vonulat is.

2015.10.05 Siriusalias

Adam Sandlernek manapság már kevés jó filmje van, de ez véletlenül jól sikerült. Érdekes a történet és illik az idétlen karaktere a filmbe. Egyes poénok kifejezetten viccesek, a trópusi hangulat nagyon átjön, és még érzelmes is.

2016.05.11 Kutyus

Mint színészt nem szeretem Adam Sandlert de ez a film tetszett. Jó humorú és pörgős film, a színésznő is jól alakít benne. Szórakoztató film, ami lazulós estékre kiváló!

2018.01.03 Dius0520

Imádom. :) Nem halhat meg senki a Földön, amíg ezt nem látta. :) Kötelező, klasszikus vígjáték.

2016.08.22 Mliklós29

Adam Sandler filmek közül az egyik legjobb. Remek története, van benne dráma, humor és szerelem.

2016.02.25 Kicc

Nagy kedvencem ez a film, Adam Sandler talán legjobbja. Fantasztikus az alapötlet, szuper a kivitelezés, kitűnőek a poénok. Épp a napokban láttam újra, sokadik alkalommal, de bármikor szívesen ülök le a tévé elé és nézem meg ismét. Nagyon szeretem, nem tudom megunni.

2015.05.27 Sissy

Hatalmas film! Megunhatatlan. Nagyszerű szereposztás kiváló színészekkel. Szórakoztató, tele van jobbnál jobb poénokkal. Azok közé a filmek közé tartozik, amiket szívesen nézek meg többször is.

2023.08.18 Sz396367

Beteg az egész film. Többet nem is érdemel.

2015.11.04 Katalin21

Régebbi film, de egyben, a minden évben megnézhető kategória. avaicces,drámai is, de minden jól alakul benne, ezért romantikus. Tanulságos , hogy a szerelem mire képes.

2016.11.13 kucsera

Színészeket imádom.a történet nagyon jól kitalált.összeszedett.és a vége is nagyon bejövős.

2018.01.01 Bogii

Minden bizonnyal én vagyok az egyedüli, aki már a szereposztástól rosszul van. A színészek borzalmasak, a film unalmas és nem igazán vicces.

2019.01.02 MissFortune

Adam Sandler az egyik kedvenc színészem. Egyik filmében sem csalódtam még. Ez a történet különleges, igazán emlékezetes maradt.