Az 50 első randi

50 First Dates

2024.04.25 Krisz

Én igazából teljesen elvagyok Adam Sandler filmjeivel. Nem vagyok benne a Sandler gyűlölők táborában. Persze, aláírom, sokszor lemegy egy olyan szintre a humora, ami már egyértelműen nem vicces. De sokszor nagyon szerethető filmeket készít, amiken én... Több

Kellemes,kissé érzelmes,igazi szívet melengető mozi. Adam Sandler,és Drew Barrymore igazán jól játszottak.A film igazi üzenete,hogy ha valamit,vagy valakit nagyon akarunk soha ne adjuk fel,és a kitartás meghozza a gyümölcsét!

2016.02.18 indingo

A jobbféle Adam Sandler filmek közé tartozik. Különleges film, annak tekintetében hogy tényleg léteznek effajta memória zavaros emberek. Valakiknek 1 nap, de valakiknek 1 óra alatt "törlődik" a memóriája. Borzalmas lehet így élni.

2017.07.18 Deku

Ezzel a filmmel csak egyetlen egy baj van. Méghozzá Drew Berrymore aki számomra nem egy romantikus film alkat. Egyszerűen nem szimpatikus a megjelenése. Viszont a történet maga nagyon tetszett és Adam Sandler is szórakoztatott a humorával.

2023.09.13 Harper

Jobbféle Adam Sandler-film a sok gagyi közt

Nem vagyok Adam Sandler rajongója (enyhén szólva). A filmjeit 3 csoportra osztom: nézhetetlenül gagyi és ízléstelen filmek (alpári humorral), aztán: nézhető, de gyenge filmek, és végül: részben élvezhető Sandler-filmek. Az 50 első randi ez a legutóbbi kategória, mert az alaptörténet érdekes, és ezúttal sokkal kevesebb a közönségesség, az alpáriság és a gagyiság is. A rendező, Peter Segal egy évvel később rendezte a Csontdarálót (2005-ben), ami szintén a jobb Sandler-produkciók közé tartozik. Az 50 első randiban Drew Barrymore a partner, és tényleg nagyon jól néz ki, alakítása is kiemelkedő. A harmadik fontos szereplő, akin jókat lehet nevetni: Rob Schneider. A történet helyszíne egyszerűen gyönyörű: temérdek tengerparti képet kapunk Hawaii-ról, ami fantasztikus életkedvet társít a sztorihoz. Összességében egy korrekt kis film, főleg a sok gagyi Adam Sandler-mozi között. Értékelésem az elmondottak és főleg Drew Barrymore miatt 70%. Csak azoknak ajánlom, akik kedvelik ezt a fajta humort, és látták Sandler más filmjeit is.

2017.03.06 GedyPapa

Nagyon sok Adam Sandler filmet láttam már kikapcsolódás címszó alatt, de ez az egyik legjobb köztük, amit többször is megnéztem. Hiszen sokan vagyunk úgy azzal, hogy vajon hogy hódítanánk meg szívünk választottját, ha még egyszer meg kéne. Miben újí... Több

2017.02.03 hszpp

Nagyon jó pofa,romantikus történet. Nem az a klasszikus,nyáladzós romantika,hanem az igazi,hétköznapi,butaságokkal tarkított bénázásokkal teli szerelem:) Aranyos a vége,tökéletes befejezése a filmnek:)

2024.02.10 Jerico

Sandlerhez képest egészen jó

Nem rajongtam soha Adam Sandlerért, de ez a filmje tényleg jó. Úgy tűnik, hogy a sok gagyi közt néha ő is betalál. Bár itt is néha nagyon lemegy a színvonal, és sok az alpáriság, az alaptörténet nekem nagyon tetszik. Adott egy csinos, kedves és okos fiatal nő, aki egy katasztrófa miatt súlyos idegrendszeri betegségben szenved: agya egyetlen napot él újra meg újra egész életében. Éjszaka törlődik a memóriája, és másnap kezdi elölről. Utánaolvastam: létezik ez a betegség. (Sőt a filmben felbukkan egy 5 perces pasas is, alig 5 percenként törlődő memóriával.) Főhősünk, Henry udvarolni próbál a lánynak, de nagyon nincs könnyű dolga, hiszen mindig csak egyetlen napja van arra, hogy elkápráztassa a nőt. Viszont végtelen sokszor próbálkozhat, hiszen egy-egy visszautasítás után úgysem emlékszik rá Lucy (Drew Barrymore). Így kezdetét veszi a sok kísérlet, amelyeken remekül lehet szórakozni. Felbukkan közben Rob Schneider is, rengeteg vicces beszólással. Kapunk sok hawaii nagytotált, gyönyörű tengerpartokkal. Értékelés: 4 csillag bizony.

2018.03.26 szaka123

Egy szerethető Adam Sandler film. Kevés van csak belőle, szóval érdemes megbecsülni. Nincs benne alpáti beszéd és jelenet, szóval akár az egész család számára kiváló kikapcsolódást nyújthat. Ha esetleg adja a tévé, akkor megszoktam nézni.

2017.10.16 Szilonka

Elég érzelmes film, tele helyes poénokkal, holott egy kő kemény dráma. Adam Sandlernek nagyon jól áll a szerep. Gyönyörű helyszín. remek történet. Kell ennél több?

2016.10.25 MP170506

Számomra átlagos film. Jó a humor, elég jó lett a történet, de sajnos semmi több, nem tud teljesmértékben lekötni. A színészek jól játszanak, de nekem nem jött át...

2019.07.18 Ms. Akárki

Adam Sandler egyik legjobb romantikus vígjátéka. Nagyon vicces és egyben szomorú, romantikus is az alapgondolata a filmnek, miszerint a lányt baleset érte és a memóriája megsérült. Minden napot elfelejt és tiszta lappal indul reggel. Érdekes ahogy a ... Több

2019.08.08 Norbert93

Talán az egyik legkomolyabb hangvételű és legkomolyabban vehető Adam Sandler film, ami amellett, hogy egy ilyen érdekes, ám szomorú témát dolgoz fel még a maga módján megpróbál vicces is lenni, ami sokkal emberibbé, eredetibbé és kézzelfoghatóvá teszi ezt a szerelmi kapcsolatot.

2018.12.27 VvV

Annyira kettős érzéseket vált ki az emberből, hogy az elmondhatatlan. Hihetetlenül humoros, de ugyanakkor szívbemarkoló is.