Az 50 első randi

50 First Dates

2019.02.18 szabomarc

Az alaptörténet elég egyszerű, de nagyon aranyos, az tetszik. Adam Sandlerben pozitívan csalódtam a filmet nézve, nem olyan rossz mint máskor szokott lenni. A filmet ajánlom.

2018.07.17 czerik

Ez egy klasszikus Adam Sandler film, humorral, érzelmekkel, bugyuta szereplőkkel, de van mondanivalója. Ajánlom

2016.09.26 Evcsi95

Vicces, szomorú, szerelmes egyben ez a film. Mindenből elragad egy kicsit, de semmit sem erőltet. A lány karakter végre nem "tökéletes", illetve a maga módján az. Leginkább azt próbálja átadni a film, hogy sosem szabad feladni, mindig küzdeni kell a szeretteinkért.

2015.05.26 zsanett0820

Mindkét szereplő nagyon távol áll tőlem, mégis szerettem ezt a filmet. Igazi romantikus vígjáték. Annak ellenére, hogy a történetnek sorozatosan újra kellett indulnia a női főszereplő problémája miatt, nem tartottam egyáltalán erőltetettnek vagy unalmasnak. Még azt is megkockáztatom, hogy egyszer talán újra megnézem. :)

2016.06.23 wooderman

Igazán érdekes elképzelés arról, hogy egy ilyen súlyos amnéziában szenvedő embert,hogy segíti a közösség, hogy védelmezi mindenki, és persze a szerelem így is rátalál.

2018.07.07 oneminute

Adam Sandler vígjáték, tehát csak az nézze, aki bírja a humorát. ez még a jobb filmjei közé tartozik, bár ebben is van a rá jellemző fanyar humorból.

2015.02.02 Vitya

annak ellenére hogy Adam sendler nem túl kedvelt színészem, a film aranyos, élvezhető. a viccek közepesek, egyszer nézhető ha valami könnyű kikapcsolódásra vágysz ez alkalmas rá.

2017.03.09 Acropolis

Nagyon érdekes, elgondolkoztató film. Nem egy pörgős történet, kissé melankolikus, lassú a cselekménye, viszont nagyon is magával ragadó. Aranyosak a színészek.

2017.02.25 clay00

Kicsit lötyögős a film, de alapvetőn jó, poénos, romantikus. Szinte megsajnálod Adam Sandlert, ahogy küzd a nőért! Kis nyári film. Ja és a film zenéi kiválóak (pl.:Somewhere Over The Rainbow)

2015.06.29 Prücsök

Nagyon aranyos, kedves film. Ami édesen romantikus és nagyon aranyos humorú! A színészek nagyon jók, Drew Barrymore nem tartozik a kedvenceim közé, de szerintem ebben a filmben kiváló alakítást nyújt. Jó kis szórakozás!

2015.03.31 Fildi

Ötletes a sztori, bár azóta sokan alapoztak már filmet ehhez hasonlóan a "felejtős"történetre. Adam Sandler aranyosan alakít benne, beleillik a szerepbe és Dreww Barrymore is meggyőzően alakít. Amellett hogy vicces, poénos, érzelmes és romantikus is. Jól összerakott kis romantikus vígjáték.

2018.03.24 NRD

Mivel fiú vagyok, nem dobok hátast egy romantikus filmtől! Ennek ellenére tetszett, mert sok volt benne a poén és volt pár mellékkarakter, akik miatt érdemes volt megnézni!

2017.06.28 Zsuzsy

Vidám, aranyos, humoros film, ami vidámságot hoz a nézőre. Lazulni, kikapcsolódni vágyó estékre kiváló választás. Érdemes megnézni a kategória kedvelőinek.

2015.08.16 doffy_joka

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.