Az 50 első randi

50 First Dates

2017.01.23 Enjoy

Laza, könnyed, szórakoztató vígjáték. Kellemes kikapcsolódást nyújtott. Jól szerepel benne mind a kettő főszereplő. Aranyos, magával ragadó, de egyszerű film.

2015.08.17 Aranyhal

Kevés jó filmet láttam Sandlertől és ettől sem vagyok elájulva de a többihez képest jobbnak mondható. Nem rossz a sztorija sem és szórakoztató, pozitív csalódás volt!

2015.06.09 Skarsh

Az 50 első randi egy nagyon aranyos és szomorú történetet mesél el. Igazi romantikus vígjáték. Sok nevetést kaphatunk tőle, de nincs vígjáték dráma nélkül. A szomorú felismerés, a film csattanója elgondolkoztatja a nézőt. Szerintem ez egy teljes mért... Több

2017.05.02 Wolowitz

Annak ellenére, hogy Drew Barrymore nem a kedvencem ez egy remek film lett. Adam Sandler oltári jó poénokat süt el és végig szerethető és kedves kis film marad ami tele van tűzdelve szuper poénokkal.

2017.07.04 gerda

Kellemes kis vígjáték vannak benne jó poénok is amiért érdemes egyszer megnézni. Talán másabb lesz a hangulata a filmnek ha valaki ténylegesen belegondol hogy vannak ilyen emberek.

2016.08.25 GaraiV

Nem vagyok oda Adam Sandlerért, de ez a film egész jól sikerült. Vidám, pörgős, eseménydús, nem hagyja unatkozni a nézőt. Jók a poénok is benne és romantikus részek sem túl csöpöpgősek.

2016.11.22 csocsicsoda

Helyes film, a története butácskának tűnhet, pedig valós 'betegségről' szól, nekem tetszett, már többször láttam.

2016.08.23 beus1987

Mindig elszomorodom ettől a filmtől. Nagyon szeretem, már többször láttam, nagyon szép a története.

2015.03.24 Akodako

Aranyos , egyszer nézhető film, mint ahogy azt Adam Sandlertől vártam. A sztori ötletes, vannak jó poénjai, esti laza filmezésnek megteszi. Átlagos film, de el lehet vele ütni az időt fájdalommentesen.

2016.10.26 malnaturmix

Vígjáték, de az ember szíve szakadt meg miközben nézte. Engem megfogott a története, főképp hogy van valóságalapja.

2015.06.30 bigi

Nagyon szeretem ezt a filmet, pedig már vagy 20 láttam, bár elfogult is vagyok mert szeretem a 2 főszereplőt, külön és egyben is.A Barrymore és Sandler páros már nem először kerül a romantikus szál két végére, ami persze nem lehet véletlen mivel nagyon jól kiegészítik egymást. Örök darab ez a film.

2015.12.29 Luxury

Egyy tipikus örök kedvenc. Sokan szeretnének olyan szerelmet, ahol a férfi ilyen kitartó és hűséges. Létezik egyáltalán ilyen erős szerelem, ahol feladják a kényelmet és nap mint nap meg kell küzdeni a hőn áhított nőért?

2015.11.24 S.Marika

Remek film. Adam és Drew igazán jó karakterek együtt. A kis pingvin és rozmár pedig hihetetlen aranyosak. Jó a története is egyedi ez a téma,hogy Lucynak minden napja ugyanolyan és másnapra nem emlékszik semmire de Henry nem adja fel és így is harcol a szerelemért. Amikor Henry énekel Lucy az nagyon vicces rész lett :)

2016.04.04 Panda

Nagyon aranyos érzelmekkel teli ötletes történetű vígjáték. Laza, Kellemes időtöltést ad hiszem végig szórakoztató a film, Érzelmileg is magával ragadó. Humoros.