Az emlékmás

Total Recall

2015.10.29 krysn95

Lendületes és izgalmas mégis kicsit tucat film. Az eredetiért nem vagyok oda, de azért ez rendben van. 5/3..se több se kevesebb. Ha bírod a scifit akkor elfér a listán

2016.09.22 kecsaa

Az eredeti Total Recall - Az emlékmás (1990) Arnold Schwarzenegger főszereplésével is nagyon tetszett, ezért örültem, hogy készül egy remake a filmből, ráadásul miután megnéztem boldogan konstatáltam, hogy remake is lehet jó.

2016.04.11 Panda

A legjobb thrillerek között van a film mind a szereposztást, a szereplők alakítását, mind a történetet tekintve. Kategóriájában kiemelkedő a film, végig izgalmas, feszültséget fenntartó!

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Izgalmas, fantáziadús történetű film, nem egy megszokott sablonfilm. Végig feszült, izgalmas és érdekes, nem kiszámítható, tele van fordulattal és a sztorija nagyon is egyedülálló.

2016.08.18 Macika

Annak ellenére hogy sablonos a sztorija, szerintem ez egy nagyon jól sikerült thriller, ami végig izgalmas és fordulatokban is bővelkedik, végig lekötött, nem unatkoztam rajta.

2015.06.17 Melibaba

Nekem alapjában nagyon bejönnek az ilyen misztikus filmek és ez sem okozott csalódást. Érdekfeszítő téma, jól alakító színészek, nagyon bele lehet élni magadat a sztoriba, ajánlani tudom.

2015.03.20 idefix

Eredetiben valóban jobb, de nekem tetszik a remake is. Hiteles, kiváló színészi alakítás, és nem utolsó sorban izgalmas akció, színvonalas effektek.

2015.03.29 goldfisy

Nagyon érdekes, fantáziadús film, ahol a képzelet és a valóság határai elmosódnak. Mindvégig izgalmas, kalandos sci-fi.

2015.10.29 Faarkaas

Nagyon izgalmas thriller, az ilyen típusú filmeket kifejezetten csípem, nagyon bejött. Misztikus vonásaival még érdekesebb és izgalmasabb lesz. Thrillerek kedvelőinek mindenképp ajánlom!

2017.07.14 Kadinta

A színészek elrontják az egészet. Komolyan, ha ebben a filmeben nem szerepeltek volna emberek, csak az egyébként megdöbbentően kidolgozott és szép látványvilágot mutatják, jobb lett volna. A lányok mintha klónok lennének, semmi eredetiség, karakter n... Több

2018.07.29 Robi

Nekem nagyon átjött ez a film. Modern film nem sablonos mint a többi ezer film. Én ajánlani tudom csak mindenkinek ezt a filmet higgyétek el, hogy nem fog csalódást okozni.

2015.01.28 PNemeth

Tipikus esete, annak, amikor egy jó filmet idejekorán remakelnek, és rosszabb lesz, sajnos csalódnom kellet ebben a filmben.

2015.02.04 kissanyi

Akik hozzám hasonló módon nem látták az eredetit Schwarzenegger-rel, azoknak ez egy tökéletes jövőbeli, cyber punkos, pörgös kikapcsolódás, Colin Farrell és Jessica Biel hozzák a tölük elvárt akció hős férfi és női páros szerepet. Annak idején ennek ... Több

2016.02.28 jazzy

Az Emlékmás egy nagyon szépen kivitelezett guberálás. Én, aki nem vagyok egy nagy scifi rajongó, legalább öt film jeleneteit, figuráit stb vettem észre ebben a filmben, és egy idő után már nem is figyeltem másra, csak arra, hogy ez megint honnan ilye... Több