Az ördög maga (1997)

The Devil's Own

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

NorbiP   2017. 03. 11.

Amikor láttam, hogy Pitt és Ford felmentek az elvárásaim és csalódnom is kellett, A film maga szerintem gyengére sikeredett, nem ajánlanám senkinek megnézésre.

MrBlond   2016. 02. 12.

nagyon sok lehetőséget rejtett ez a filmes ötlet, és fantasztikus színészek voltak hozzá kéznél, de valahogy mégis olyan sótlan maradt ez a film, a forgatókönyv nem kínál egy nagy fordulatot sem, kiszámítható és unalmas lett a végeredmény. ha csak egy-egy jelenetet kapnék el a tv-ben, még azt is mondanám, hogy micsoda izgalmas triller, de az egészet egybevetve több a lapos rész, és ezek eluralkodnak a filmen.

piZZola   2014. 11. 23.

az IRA vonzza a filmeseket, nagyon érdekes és izgalmas téma... lehetett volna, de itt ez nem valósult meg, a két színészlegenda ellenére is untatott

Saoirse Ronan kisbaba volt a film készítésekor és apja szerepelt a filmben, a forgatásokon Brad Pitt is vigyázott rá.

(mamiéstöti2 )

Gordon Willis ezt a filmet fényképezte utoljára.

(mamiéstöti2 )

Milko Mancsevszki rendezte volna eredetileg a filmet.