Az őrület határán

The Thin Red Line

2017.01.08 vesztingerkitti

Kemény, nyers, izgalmas akciódús és megható drámai háborús film a kitartásról, hűségről, emberfeletti küzdelemről . Érdemes megnézni mert sokkal többet nyújt mint a többi hasonló film.

2015.08.07 Peeves112

Megrázó, kemény film... A film hosszúsága ellenére nem unalmas. Megható film. Ajánlom mindenkinek. Ez a film egyszerűen zseniális. Színészi teljesítmény alapján is tökéletes.

2016.05.07 JollyDzsé

Nemcsak realisztikus, hanem a háború, a harc filozófiájával is foglalkozik. Nagyon komoly csapatmunka, a színészek, a látvány, a zene, a forgatókönyv. Hatalmas film. 20 év után Terrence Malick egy mestermunkát tett le az asztalra. És a későbbi filmjei is nagyon jó filmélmények.

2015.07.01 Keiichi Tsuchiya

Fantasztikus film. A háború minden arca megjelenik benne. Terrence Malick egyébként is nagyon jól felépített látvánnyal és hangulattal dolgozik. Lenyűgöző és egyben borzalmas film. Ez megint olyan film, amit egyszer mindenkinek látnia kell.

2015.10.16 sajvi

Kultfilm. Napokig a hatása alatt voltam. Az egyik legjobb háborús dráma, és az is tetszik, hogy nem foglal állást, ez nem egy hazafias amerikai közhelyparádé, ez a szörnyű valóság, amitől senki nem menekül, ha egyszer a harctérre lép. Örök darab.