Azonosság

Identity

2017.05.29 Zoer8993

Nálam ez a film egy éppen elmegy kategóriát üt meg, nem tudta lekötni a figyelmem annyira amennyire vártam viszont rémes sem lett. Így egy délutáni filmezésnek éppen megteszi.

2016.10.10 Hablaty

Nagyon jól összerakott film, van benne egy kis Billy Miligan vonal.

2015.08.21 Moria99

Erre vártam már, ez a film mint általában mindegyik elég megoszló közönséget tudhat maga mögött, vagy szeretni fogod vagy nem. De szerintem ebben az esetben kevesebb lesz az aki majd viszolyog tőle és több az aki imádja.

2016.10.10 niky86

Elsőre talán egy kicsit nehezen érthető az Azonosság, ezért indokolt lehet a kétszeri megnézése. Szerintem remek film, szuper az alaptörténet és a kivitelezés is tetszett.

2016.07.27 Homer

Nem rossz film de nem mondanám kifejezette kiemelkedőnek. Az átlagos határát súrolja néhány jól időzített ijesztgetős jelenettel. A színészek viszont igazi nagykutyák. Elviszik az egész kitalált történetet önmagukban és még csak nem is érződik erőltetettnek.

2017.03.24 georgri

Ezt a filmet érdemes akár többször is megnézni, ugyanis vannak benne olyan dolgok, melyeket én magam is második vagy harmadik megtekintés során fedeztem fel. Tetszett nagyon.

2016.07.22 K.bogi

Zseniális és döbbenetes film. Na ilyet aztán tényleg nem lát mindennap az ember. A film végéig nem derül ki ténylegesen ki a gyilkos és még a végén is van egy olyan csavar hogy az durva. Nem is értem, hogy az ismerőseim közül miéert ismerték olyan kevesen. Lehet azért mert egy kicsit régebbi, na de ez azért nem teljes indok.

2016.10.24 Manson

Nem rossz film, van benne izgalom és akció, de összességében ami a hibája a filmnek hogy kiszámítható és nem igazán adott újdonságot. Egyszer nézhető.

2016.10.21 kernernoemi

John Cusackot nagyon szeretem és ebben a filmben is tetszett mert nagyon hitelesen alakította ezt a szerepet is. A filmről Agatha Christie tíz kicsi néger regénye jutott eszembe. Izgalmas és fordulatokkal teli film.

2017.03.21 Péter

Első alkalommal, tiniként láttam ezt a filmet és akkor kissé zavaros volt, de ennek ellenére tetszett. Nemrég újra megnéztem, kicsit nosztalgiáztam és újra végigizgultam ezt a végletekig feszült thrillert.

2017.01.21 Katkatt

Többször nézős film, mert az elején nem is a személyiségeket figyeli az ember, hanem a globális sztorit. Érdekes az emberi agy.

2017.01.15 holnaputan

Imádtam amikor először láttam, mert akkor még ugye nem tudja a csavart az embert. Többször is meglehet nézni, elég jól fel van építve a sztori.

2016.12.14 Pappcsino

Nagyon izgalmas és fordulatos film, ami tele van rejtéllyel. Meglehetősen jól összerakott film, ami eleinte igen bonyolultnak hat. Egészen elképesztően nagyot üt a vége. Mindenképpen érdemes megnézni.

2016.08.23 beus1987

Remekül összerakott film, nekem nagyon bejött. Érdeke, ahogy a szálakat felgöngyülítik és összeáll kerek egésszé.