Azonosság

Identity

2016.10.26 malnaturmix

Az eleje egy picit zavaros, de utána beindul és kitisztulnak a szálak. Elég jó kis film.

2016.09.22 kecsaa

Évekkel ezelőtt láttam a filmet, úgyhogy nem emlékszem már mindenre, viszont azt tudom, hogy nagyon tetszett és, hogy a végére már teljesen elvesztem. Feszültséggel teli film, igen erőteljes hangulattal.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Nem rossz film, de inkább átlagos kategóriába sorolnám mert kicsit sablonos tucat thriller. Vannak benne izgalmas részek, de összességében meglehetősen kiszámítható.

2017.12.31 Dius0520

Számomra a film csattanója majdnem akkorát ütött, mint a Viharszigeté. Tényleg egy átlagos moteles filmnek tűnik első ránézésre, de mégis elhúzzák néha a mézes madzagot a néző orra előtt az orvosos jelenetekkel, ami sejteti, hogy itt valami van a háttérben... Remek film.

2022.09.16 Ed

Ez tipikusan olyan film, aminek a végén feltettem a kérdést, hogy miért néztem végig? A marha nagy csavaroknál meg sem lepődtem, csak legyintettem egyet. Amikor elkezdődött a gyilkolászás, akkor is magasról tettem az egészre, mert semmiféle hatást, v... Több

2015.11.12 KingPin

Nagyon jó film, végig fent tudja tartani a feszültséget, nem laposodik el vagy válik unalmassá egyszer sem. Az egész lélektani micsoda is nagyon átütő, jó hangulatot kölcsönöz a filmnek, aki szereti ezt a műfajt, annak ez biztosan tetszeni fog.

2016.06.28 grufa

Szerintem a cselekmény sokszor nem áll össze, gubancos, tele van plot hole-okkal, és néha a fordulatok már csak azért vannak ott, hogy legyenek. A hangulat nem rossz, és még az alapfelállásból is ki lehetne hozni sok minden jót, de a végeredmény szerintem elsietett és összecsapott.