Azonosság

Identity

2024.03.03 Schumy1

Nagyon jó forgatókönyv, jó színészekkel. Ami nagyon vitte a prímet nálam, az a képi világ pluszban a hang. Történet jó, végig izgalmas, fordulatos, nem ül le egy percig sem. Még mindig bele tudok borzongani.

2017.12.22 indingo

Párszor tényleg meg kell nézni a filmet, hogy összerakja az ember a kockákat. Különleges, nem hétköznapi története, holott ránézésre annak tűnik.

2017.07.17 Deku

Nekem nem mindenhol tetszett a film, kicsit közepesnek, átlagosnak mondanám. Voltak benne húzósabb, ijesztőbb pillanat de nem sok. Egynek épp elment. Az alap történet egész jó.

Ray Liotta,aki szerintem sokkal jobb színész,mint amennyit foglalkoztatják,és Cusack kíváló thrillere.Izgalmas,kiszámíthatatlan,és néha véres.Jól összerakott mozi. Sötét,komor,és a végén a csattanó nagyot szól!

2022.08.30 JRD

Amikor először néztem meg a filmet csak úgy belesodródtam tévékapcsolgatás közben. Másodszorra már vadásztam a filmre, hogy az elejétől láthassam. Fájt. Nem azért mert rossz film. Ugyanis nem az. Sőt. A végkifejlet, amikor ott áll előtted az igazság... Több

2019.02.08 Berto49

Hányan vagyunk?

SPOILER!!! A film és az irodalom kedvelt témái közé tartoznak a többszörösen hasadt személyiségekre vonatkozó alkotások. Ebben a filmben csak a végső csavarból derül ki, hogy itt is egy ilyen szerencsétlen betegről van szó, mert a nézők egy ítéletidőben lejátszódó gyilkolásokban bővelkedő történetet láthatnak. 90 perc borzongás, feszültség és csak a végén alapos átgondolás után derül ki, hogy igazából mit is láttunk. A cselekmény során folyton változhat a feltevésünk: ki lehet a gyilkos és hová tűnnek a hullák? A megoldás pedig számomra igazi meglepetés volt. A pszichothrillerek között előkelő helyet elfoglaló film, kitűnő szereplőkkel, hogy csak a legjobbakat említsem: John Cusack, Ray Liotta, Amanda Peet. Érdemes többször megnézni, mert ha maradtak homályos részletek, másodjára minden világossá válik.

2020.06.10 dailyfilmsan

A csavarokkal teli elvont gondolkodásmenetű filmek egyik kiemelkedő nem tökéletes darabja. Nekem kicsit vontatott volt és a nagy csavar sem volt számomra akkora nagy csavar de egynek elment és megvolt a maga misztikus vonala ami magával ragadja a né... Több

2023.01.11 Erik Csok

Az Azonosság azok közé a filmek közé tartozik, amiket többször kell megnézned, hogy megértsd. De mégis ennek ellenére egy zseniális film, aminek a végén még akkor is fogod a fejed, hogy ha még nem is értetted meg 100%-ban. A rövid játékidő kifejezett... Több

2017.06.14 Szilonka

Remek film, a kedvenc jelentem, amikor "poénból" felvetik, hogy ilyen esetekben a filmekben kapcsolat van az emberek között és lám ez náluk is így van.

2022.10.03 drg0602

Észméletlen jó elkészített thriller, kimondottan profi színészi teljesítmények. Nagyon jó, időtálló szuper jó alkotás. Mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 10/10

2018.11.22 harnas1207

Zseniális film. Talán az első igazi klasszis a maga stílusában, mégis kevesen ismerik. Nem lehet róla semmit se írni, úgy, hogy ne spoilereznék.

2017.10.23 Bazzzsi

Szuper film, csak jót tudok róla mondani. A néző is teljesen bele tudja élni magát a gyilkos helyzetébe, aki valójában maga is áldozat, hiszen a saját elméje fordult ellene.

2018.04.18 TomÁcs

Ismét egy zseniális film, ahol az agy áll a középpontban és az vicceli meg a főhőst és magát a nézőt is. Érdekes történet, sok jó megoldással, csak ajánlani tudom.

2018.11.09 VvV

Mesterien felépített a története. A főszereplő helyébe képzeli magát a nézőt és próbál vele együtt rájönni, hogy mi is áll a háttérben.