Marseille északi része

Marseille északi része

BAC Nord

Cédric Jimenez
Adèle Exarchopoulos

A film egy Marseille veszélyes területén küldetését teljesítő rendőrségi egység munkáját mutatja be.

(qwer)

Rendező: Cédric Jimenez
Ország: Franciaország
Premier: 2020.10.16. | Netflix (2021.09.17.)

KULCSSZAVAK

2023.12.05 Török389133

Én ezt nem tudtam végignézni, nagyon gyenge és unalmas.

2023.02.18 puszta

Realisztikus történet egészen lenyűgöző színészi alakításokkal, kiváló rendezéssel, végig fenntartja az érdeklődést, és semmi klisével nem „támadnak” az alkotók. Nagyon ajánlom, bárcsak több ilyen színvonalú film lenne!

2021.09.25 Sebes Gábor

Első fele öt csillag

A film első fele eléri azt a szintet, amit a Nyomorultakban Ladj Ly valósított meg. Ragyogó színészi játék, korrekt történet. A film második fele egy rendkívül primitív, alátámasztatlan, indokolatlan történet, lehet, hogy van ilyen, de annyira gyenge, hogy unalmas. Persze spoiler nélkül nem tudom megindokolni. Miután dramatizálásba csap át, a színészi játékok is rutinszerűvé válnak. Hát ez van. Összességében a vége főcím után erős közepes. De öt plusz egyből áll össze.

2021.09.20 justynaw

A film első fele egy igazi, brutális, kemény bűnözős film, viszont a második felében átcsap drámába. Mintha nem ugyanazat a filmet nézné az ember. Viszont ez egyáltalán nem válik kárára, remek mozi, nagyon jó színészekkel, alakításokkal.

2021.07.30 lászló

Meglepő volt számomra, hogy ez a film Franciaországból érkezett. Nagyon valós, életszerű, a rendezés, vágás, alakitások és az akciójelenetek is mind nagyon élvezhetőek.

Gyilkos jellem
Hol nézheted: RTL+