Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk

Bad Boys II

2015.06.03 miska1967

Az első rész után csalódásnak éreztem ezt a folytatást. Kicsit túl sok az akció, lövöldözés, autósüldözés, 1-2 helyen ellépnek a realitás talajáról, pl. a kamionos üldözés ocsmányul eltúlzott volt, de úgy összességében az egész film nem tetszett.

2015.11.24 S.Marika

Megint egy olyan film aminek a zenéjét még most is dudolászom és eszembe jutnak Will poénjai. Amikor elkezdi oltogatni a tini lány udvarlóját hát azon hangosat röhögtem,nagyon jó rész volt. Persze azért az akcióról sem feledkeztek meg,nem csak poénokat tartalmaz a film,hanem izgalmakat is.

2015.06.02 zsuzsa

Nem szeretem az összevissza lövöldözős filmeket, de ez valahogy mégis jó lett! Talán azért tetszik, mert van benne nevetni való, aztán akció, és aztán megint nevetni való. Pont el van benne találva mindkettő, pont olyan mennyiségig, hogy ne legyen unalmas.

2015.08.27 avocados

Nekem ugyanúgy tetszett mint az első rész, azt kaptam amit vártam. Azóta sem láttam ehhez fogható humorral vegyített pörgős akciófilmet, ilyen eredeti karakterekkel.

2015.12.20 fazsuzso

Kétségtelenül az egyik legjobb akció-vígjáték, nem tudom megunni, még ennyi év után sem, szívesen megnézem még ma is. Még talán az első résznél is jobb.

2014.10.11 tomtom

Smith és Lawrence visszatértek, és továbbra is olyan jól állnak egymásnak, mint az első részben. Nem tudom, ki mit várt ettől a filmtől, de én jópofa párbeszédeket és ütős akciójeleneteket. Én erre fizettem be, ezt is kaptam, ezért ez nálam egy 5-ös.... Több

2015.09.20 Ronin

Egy újabb Michael Bay féle szuperszemét, ami a látványos akcióin kívül nem tud sok egyebet felmutatni. És akkor a Trasformers saga csak ez után következett, azokhoz képest ezt még vissza is lehetne sírni.

2015.02.09 kamivagyok

A kedvenc szállóigéim ebben a filmben találhatók. Bármikor képes vagyok megnézni. Nagyon ütős, jóféle akció vígjáték, az egyik nagy kedvenc nálam.

2016.09.03 szisziszabo

Nekem a filmszéria összes része nagyon tetszett. Viccesek és nagyon jópofák a zenéjét szerintem már az összes ember ismei. Lwrence és Smith jó párost alkotnak. Egy szó mint 100 oltári jó film.☺☺

2015.05.25 piZZola

A Bad Boys 2 egy újabb esélyes jelölt minden idők legrosszabb folytatásfilmjére. Az 1995-ös első rész még csak-csak elment kólával, de ezen már a klimatizált terem sem segített, akkor égés volt.

2016.01.05 Turro

Majdnem két és fél óra, azért nagyon sok, és itt ment el számomra a film igazán. Egyszerűen túl lett nyújtva, és ilyenkor már teljesen mindegy, hány extra egysoros beszólás és kocsiborítgatás jut, a végén a keserű szájíz marad. Szóval ez egy 3-as, és nem több.

2015.05.18 Milo

Ha hozná az első rész eredetiségét és eme rész újitását szerintem az évtized akció filmjére is pályázhatna. Anno ez is rendesen lenyűgözött a moziban.