Hazug tánc

Hazug tánc

White Lie

Katie Arneson rákosnak hazudja magát. Az egyetemi tánc szakos Katie meghamisította a diagnózisát, ami miatt egy csapásra az egyetem legnépszerűbb diákja lett, akit támogató közösség vesz körül, amelyről mindig is álmodott: szoros baráti társaság és gondoskodó kapcsolat a barátnőjével.… Több

Zene: Lev Lewis
Ország: Kanada
Premier: 2019.09.07. | HBO Max (2020.11.28.)

2022.01.31 Fikatours_blogger

Egy jó alapötlet még kevés

Ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy egy történetnek legyen lezárása és kifusson valahová, akár még tetszhet is a film.

2020.12.09 myatom

A hazugság spiráljai

Lefordíthatatlan filmcím, noha még a „kugli” fordítója is ad találatot a „white lie”-ra. Füllentés? Kegyes/ártatlan hazugság? A keresztségben végül elnyert Hazug tánc filmcímnek az lenne az erénye, hogy egyszerre van benne „hazugság”, és utal a fősze... Teljes kritika

2020.06.07 justynaw

Remek kis dráma egy hihetetlenül jó alakítással a középpontban. A színésznő nélkül nem működött volna ennyire látványosan film, úgyhogy remélem, még hallunk róla!

2020.11.29 JollyDzsé

Egy jó film elgondolkodtat, és ez a film megteszi, tehát ez egy jó film - annak ellenére, hogy kevésszer érezzük magunkat jól, amíg nézzük.

2019.11.19 nmth01

Folyamatos gyomorgörcs nézni ezt a filmet, de abból a fajtából, ami valamit tanítani akar nekünk, vagy elmesélni. Egy nagyon érdekes és elgondolkodtató történetet, tetszett.

(2020. 12. 10.)
A megvezetés ritmusa
Ez a film kellemetlen. Szóval nem érdemes megnéznie annak, aki hógolyózó télapókra vágyik. Annak viszont ajánlott, aki egy valódi drámai helyzetre kíváncsi. Több
Kés/alatt
2003