Balerina

Ballerina

2023.12.28 harnas1207

Nekem ez már istentelenül giccses, inkább butít, mint tanít.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kellemes kis tündérmese. Nem vártam tőle sokat, de meg kell mondjam nagyon elégedett vagyok vele. Teljes mértékben kikapcsolt és a zenék is nagyon jók benne. Vicces, pörgős és remekül felépíti az árva kislány életét.

2017.08.13 felicity

Olyan aranyos film. Szép benne az animáció. Persze gyerek film. Nagyon szép a történet is, ahogy a kis balerina fejlődik. Ajánlani tudom. Nekem nagyon tetszett

2017.01.19 cody0507

Egy családi film. A karakterek szerethetőek, a látvány fantasztikus. A felnőttek is megtalálják benne magukat és nem csak a gyerekek. A történet, habár kiszámítható, mégis kellemes volt nézni. Családoknak csak ajánlani tudom, de az biztos, hogy a mese után másnap minden kislányt balett órára kell majd vinni.

2022.04.15 HEROES OF THE DAY 2

Felejthető, de egyszer mindenképp nézhető.

2017.01.24 valery

Aranyos animáció jó látványvilággal . kicsiknek és nagyoknak is egyaránt kellemes kikapcsolódást ígér. Érdemes megnézni hogy kilépjünk a hétköznapok világából a fantázia világába.

2017.01.23 Stiff

Aranyos filmt volt, de szerintem ez főleg gyerekeknek készült. Kevés felnőtteknek szóló értéket találtam benne. A zene terén több klasszikust vártam volna, hiszen a 19. században játszódik, nem pedig napjainkban. A karakterek archetípusok, és a történet végkifejlete is kiszámtható az első perctől.

2017.01.22 totykos

Nekem tetszett! Nagyon szép, kidolgozott történet. Szerintem nem volt ember a teremben, aki nem drukkolt volna a gyerekeknek tiszta szívből. A történetben a legszebb, hogy a siker kemény munkáért jár, és ez nem csak a gyereknek fontos tanulság. A karakterek nagyon szerethetők, és a tánc jelenetek pedig magával ragadóak.