Beverly Hills-i zsaru

Beverly Hills Cop

2023.12.15 Lóri Ádámcsik

Klasszik

A 80-as évek esszenciája egy akcióvígjátékba zárva. Azt hiszem, többet nem is kell mondanom. :D (Ha van valaki, aki még nem látta, akkor hajrá!) Ja és a magyar szinkront se hagyjuk ki a jóból. Szuper szinkronszínészeket válogattak össze a filmhez.

2019.04.02 Puncs

Örök klasszikus, ami semmit nem veszített az értékéből. Eddie Murpy egyszerűen halálosan jó benne, élete egyik legjobb alakítását nyújtja. Azóta sajnos már lejjebb adott a színvonalból. Ez a film azon kevesek közé tartozik, amelyeknek a második része... Több

Eddie Murphy jó színész de nekem valahogy ez a filmje nem volt ütős.Pedig akadt belőle bőven,plusz akciókkal sem maradt adós a rendező,de nekem akkor is csak egy közepes filmecske marad.

2017.12.13 Yosihiro

Egy remek akció vígjáték E.M.-töl izgalom humor és nemi krimi pompásan összegyúrva és tálalva. Nagy élmény kötelező klasszikus.

2017.07.11 Deku

Egyszerűen képtelenség nevetés nélkül megállni az olyan filmet amiben Eddie Murphy is szerepel. Ez pedig ilyen. Viszont itt azért kapunk némi akciót is. Nekem tetszett.

2020.04.20 dailyfilmsan

Egy örök klasszikus mit nem érdemes kihagyni. Vicces, pörgős és egy alap darab amiből sok film ötletelt már az évek során. Eddie Murphy Mindig is sajátos mozgásáról és előadásmódjáról volt híres és azt kell hogy mondjam itt sem fogja vissza magát. Ha... Több

2018.07.30 Norbi

Az a film, amelyikben Eddie Murphy szerepet kap már nagyon rossz nem lehet. Itt még egyenesen tarolt oda-vissza. Egy minőségi akció-vígjáték. Ajánlom mindenkinek.

2020.08.25 sammy88

Szigorúan eredeti szinkronnal!

Eddie Murphy egyik ikonikus filmjét csak eredeti szinkronnal kell megnézni, mert azok a szövegek (és hangok) mindent visznek. Gyerekként nem is tudom, hogy szerettem ennyire, hisz valójában nem egy gyerekfilm, de imádtam és mai napig is imádom.

2016.10.24 Curacao86

Létezik olyan Eddie Murphy film, ami ne lenne vicces (és eladható, közönség siker)? Nagyon kevés. Persze egy szarus film nem lehet mentes az akciótól, így bizonyos szinten ez is megvan a filmben, azonban a film fő eleme a "Beverly Hills-i zsaru" adja el és teszi emlékezetessé az egészet.

2019.07.16 ZozArt89

Ezek voltak az igazán értékelhető humorú filmek melyekben minden trágárságot mellőzve is szórakoztató értéket tudtak kölcsönözni a filmnek. Pörgős és kellemesen vicces.

2018.07.07 oneminute

Mai szemmel kicsit már vicces a film, de azért meg lehet nézni. Nevetni lehet rajta, az biztos.

2017.05.29 Zoer8993

Ahol Eddie Murphy neve van ott szem nem marad szárazon mivel megkönnyezi az ember olyanokat nevethet. Itt is ez történt. Adott volt egy akció történet ami mellé bekerült a humoros főszereplőnk.

2016.12.31 cinderella

Eddy Murphy legjobb filmje, Itt lett a kedvencem. Alap a régi akció vígjátékok között, csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem kell csodákat várni tőle, de attól függetlenül kiváló szórakozást nyújt. A zenéjét pedig szerintem nincs olyan ember, aki ne ismerné.

2016.06.30 veress75

Az egyik legjobb akció-vígjáték, nagyon szeretem. Eddie Murphey-ről először mindig ez az első film, ami eszembe jut. A mai napig szívesen megnézem, nem lehet rajta unatkozni. Igazi feel-good film.