Firencz

Anthony Hopkins
Al Pacino
Al Pacino
Josh Duhamel

A Beyond Deceit című thriller egy fiatal, ambiciózus ügyvédről szól, aki elvállal egy esetet a hatalmas és jogi szövevényektől kicsit sem mentes gyógyszergyártó vállalattal szemben. Hamarosan a zsarolás és a korrupció hálójába keveredik, ahonnan tisztán kikerülni bizony korántsem egyszerű...

(erare)

Premier: 2016.02.05. | Netflix (2021.11.16.)

2024.03.30 latla

Volt egy-két szürke folt a történetben, de engem végig lekötött a film, végül is nagyjából minden a helyére került. Az elbűvölően szép Alice Eve rejtelmes mosolyát a film végén, na azt nem tudtam hova tenni.

2016.12.18 HercegPeter

Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Szerintem túl volt csűrve-csavarva a sztori és rengeteg felesleges és logikátlan részlet volt benne. Másrészt viszont tetszett az a fajta feszültség, ami a film második részében volt tapasztalható.

2023.07.01 Török389133

Jól indult, utána kezdett unalmas lenni, a végére meg teljes összevisszaság lett belőle, teljesen logikátlan eseményekkel. Sokszor semmi értelme nem volt annak, ami történt.

2016.06.19 Firencz

Nekem nem tetszett ez a film. Habár igazán ígéretesnek tűnt a szereposztás alapján, a színészek mégis erőtlenül és hiteltelenül játszottak. Szerintem az egészet a rendező szúrta el; jó alapanyag volt a kezében (Al Pacino, Hopkins), de nem igazán tudott élni a lehetőséggel.

2016.10.09 MethMan

Nem is értem mivel és hogyan tudták ezt a két színészóriást a filmhez csalogatni? Már az alapsztori is harmatgyenge, nem beszélve a forgatókönyvi adottságokról és a rendezésről. De legalább lett volna elegendő feszültség vagy a történet rendesen felépítve, de semmi. Ez egy közepesen rossz film.

A forgatásra New Orleans-ban került sor.Szerző: dulkap

Anthony Hopkins és Byung-hun Lee korábban már szerepeltek együtt a RED 2 (2013) című filmben.Szerző: dulkap

A film eredeti cím "Beyond Deceit" lett volna, de a forgatás közben meggondolták magukat a készítők, mert többen is úgy gondolták, hogy olyan a hangzása, mint a "Beyond Da Sea".Szerző: dulkap

Shintaro Shimosawa rendezői bemutatkozása.Szerző: dulkap

Éles tárgyak