Rejtélyes alkony

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Parádés szereposztás, végig izgalmas krimi, melyben talán Susan Sarandon alakítása a legjobb. Nekem nagyon tetszett, bár nem igazán a stílusom ez a film.

Paul Newman
Gene Hackman
Paul Newman
James Garner

A forgatás 1996. november 11. és 1996. márciusa közt zajlott.

A filmet 20M $-ból forgatták le.

Forgatási helyszínek: - West Hollywood, California, USA - Santa Monica, California, USA - Oxnard, California, USA - Los Angeles, California, USA

Paul Newman és második közös munkája a Senki bolondja (1994) után.

A film munkacíme "Magic Hour" volt.

A filmben négy Oscar-díjas színész is látható: Paul Newman, Susan Sarandon, Gene Hackman és Reese Witherspoon; valamint két Oscar-jelölt is: James Garner és Stockard Channing.

A video klip, amit Paul Newman és Gene Hackman néz a film vége felé a fiatal Hackmant ábrázolja Dabney Colemannel a Verseny a lejtőn (1969) című filmből.