Berto49   2017. 07. 25.

Rájöttem, hogy a másik spanyol születésű sztár, Bardem nagyságrendekkel jobb színész, mint Banderas. A film meglehetősen csavaros, de a vége, amiről nem írok, mert akkor az egész történet végignézése értelmetlenné válik, nagyon lerontja a színvonalat. Ugyanolyan a befejezése, mint az 1945-ös noir, Lang „Nő az ablak mögött” című munkájának a végső megoldása.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Lenyűgöző tájon forgatták ezt a filmet, mely néhol kicsit vontatott, de egyébként eléggé szórakoztató főleg a végén a csavarral.

indingo   2017. 12. 24.

Az első 40 perc nagyon unalmas, csak dumáénak benne. Utána végre előkerül egy kés és picit beindul a dolog. A dupla csavar nem volt annyira nagy szám és eléggé össze is csapták.

hsanya182   2017. 11. 01.

Elég lassú víz a kezdés, átlagos filmnek tűnik, majd beindul a thriller része, kezd izgalmassá válni, végül pedig hatalmas váltás lesz az egészből, engem megdöbbentett, már azt vártam mikor lesz vége, erre nem semmi fordulatot vett, odaszegezett rögtön... Megérte megnézni :)

MMcFly2015   2017. 10. 17.

Elég lassan indul be a film, de a két színész tartani tudja a feszültséget annyira, hogy ne unjunk bele. Mivel a másfél óra min. 80%-a egy házban játszódik, többnyire csak az alakítások képesek elvinni a hátán ezt az egészet. Az ember vár egy fordulatot, mert a film felépítése és maga a műfaj kíván egy óriási csavart... meg is kapjuk. Én személy szerint nem is gondoltam, így elérte a kellő hatást. Igen, ez egy jó thriller, ezt ajánlom ismerőseimnek - gondoltam - majd ráerőltettek erre a filmre, egy dupla csavart, ami olyan szinten fölösleges, amatőr és teljesen átértelmezi a filmet, hogy csak azt bánom, miért nem 2 perccel korábban kapcsoltam ki a lejátszót. Annyira kár érte, nagyon ritka, mikor ilyen szinten húzza le egyetlen egy jelenet, az addig felépített másfél órát...