
Vélemények (7)
Ez egy elég jó akciófilm. Már az eleje is erősen indul, különösen az autótolvajokkal szembeni fellépés, ami szerintem kifejezetten ütős jelenet lett. A film a továbbiakban sem gyengül, sőt, kimondottan izgalmas marad végig. A történetet illetően visz... Több
Ebben a filmben semmi realitást ne keress! Nagyon jól megrendezett akciófilm egyszemélyes főhőssel, flegmasággal, lazasággal. Bruce Willis 90-es évekbeli szerepeit idézi. Fantasztikusan jó, pörgős film. Az utolsó cserkész, Die Hard, Úszó erőd... stb.... Több
Egy nyomozós film a sok közül. Erősen rányomta a bélyegét az angol életforma. Nem tudott kibontakozni a film, inkább csak zajlottak az események. Számomra volt olyan is, mintha kétfelé szakadna, ketté válnának az események. Az egész film olyan komor ... Több
Egészen jó kis film. Igen, hűtlen a tényleges szabályos rendőri munkához, kisebb-nagyobb mértékben ez minden ilyen akciófilmre ráhúzható. (A Lupin sorozatban akkora ilyen irányú baromságok voltak, hogy számomra komolytalanná és nézhetetlenné vált, de... Több
Remek film, amiben Jason Statham ismet hozta a formajat. Siman megneznem maskor is, nagyon jo a tortenet es remekul meg is valositottak.
Igencsak távol áll attól, ahogy a valóságban működnek a dolgok, akár a rendőrséget, akár a bűnüldözést nézzük, de a filmben szereplő rendőrök, főleg záró tetteik pedig abszolút kisiklottak a személyiségük adta keretek közül is, azaz soha az életben í... Több