Blöff

Snatch

2015.02.15 Mano35

Nagyon tetszik a film humora. Igazán pörgős, egy percig sem unatkozik az ember. A színészek jól alakítanak, beleillenek szerepükbe.

2015.06.01 *tünde

Remek film. Aki szereti az angol humort és érti a poént, annak tetszeni fog! Nagyon jó film :)

2018.07.06 kisssjanka

Morbid és szókimondó, elvont vígjáték, bevált színészekkel. Annyira jók a beszólások hogy még évekkel később is előjönnek. Negatívuma, hogy vannak benne túlkapások.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Egyedi hangulatú, érdekes film, ami nagyon meggyőzően és érdeklődést felkeltve mutat be karakteres embereket, emberi sorsokat. Időtálló, klasszikus film kiváló színészekkel.

2015.06.01 *bella

2015.02.10 RobThe10

Hát morbid.. De vicces filmre sikeredett.. :D Brad nagyon jól hozza a formát.. Statham meg hát, Statham.. Nagy film! :)

2015.09.12 Meeroz21

Nem győzött meg, sajnos erősen alulmúlta önmagát a film. Gyér kis sztorira építkeztek, a megvalósítás sem volt olyan amilyet szerettem volna így ebből most kimaradok. Nulla pont!

2016.04.17 KrisztiEsLaci

A ravasz, az agy... és tudjaistenkicsoda klónja. Nagy kár volt érte, vagy az előző filmért. Brad Pitt alakítása menti közepesre a filmet, ami néhol azért vicces, ahogy bemutatja a piti bűnözők piti ügyleteit. Szerethető, de felejthető.

2015.05.20 Sissy

Óriási film! Tökéletes színészek izgalmas karakterekkel. Felejthetetlen élményt nyújt Brad Pitt cigóként :D Már ezért megéri megnézni a filmet :D De Jason Statham is kiválóan alakít.

2015.03.22 Vibozsofi

Nagyon egyediek a karakterek, és nem utolsó sorban hitelesek. Szórakoztató, kivételes humorú film, Guy Richie eddigi legjobbja. A brit alvilág figuráit ilyen jól még egy filmben sem mutatták be, ráadásul itt az egészet jóféle humorba is oltották.

2016.02.19 The queen

Nagyszerű film! Pörgős és semmi nyoma az unalomnak. Hatalmas szövegekkel fűtve. Ami engem illet, Guy Ritchie egyik legjobbja filmje, amit valaha láthattunk. hatalmas szövegekkel

2016.12.01 Szőr SzereLő

Szerintem ugyanolyan zseniális filmremek mint az elődje: a ravasz az agy és két füstölgő puskacső. Aki azt nem látta, és ez tetszett neki akkor azt is látnia kell. Nálam mind 2 film örökte a top 10 ben.

2015.12.20 fazsuzso

"Mocskosan jó" film, karakteres, egyedi. Nehéz róla kritikát írni, műfaja nehezen meghatározható. Vicces, de kegyetlen, elvont és szórakoztató. Lebilincselő film, nem lehet megunni.

2020.11.29 Patya94

Ez a film ilyen hangulattal és ezekkel a karakterekkel kurva jó alapanyag lenne egy fasza kis angol alvilági sorozathoz. Nyilván, ha ma készülne el, akkor nem lenne olyan hangulatú, szóval tárgytalan. De akárhányszor látom a filmet, mindig az jut esz... Több