Vélemények: Blöff (2000)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Brad Pitt legjobb filmje szerintem, eszeveszett humorral és kifejezetten jól felépített történettel. A mellékszereplők is telitalálatok voltak és ma már az ő nevük is egybeolvadt a filmvilág kiválóságaival. Statham első igazi nagy durranása.

dulkap   2017. 04. 10.

Ez az a film, ami nézésről nézésre egyre jobb lesz, pedig elsőre is egy kiváló film. Igazi kult klasszikus zseniális forgatókönyvvel, kitűnő színészekkel és hibátlan rendezéssel. Sajnos azóta is ez Ritchie legjobb filmje, de szerencsére a nem túl erős RocknRolla után mert váltani és nagyon élvezetes Sherlock filmeket csinált. De a Blöff az a film, ami örök klasszikussá vált, ami kiállta az idő próbáját és a jövőben is kifogja.

Puncs   2019. 04. 06.

Ez volt az első Guy Ritchie film, amit életemben láttam. Remekmű a maga abszurd, fekete humorával. Van benne jó néhány klassz poén. Nekem a történetvezetés, a karakterek és a poénok is tetszettek. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a krimi-vígjáték-akció filmeket.

szaka123   2016. 01. 22.

Guy Ritchie nagyon jó rendező és hihetetlen szövevényes sztorikat talál ki, aminek nem látod a végét, de valahogy mindig le tudja zárni! Sokan vitatkoznak, hogy a A ravasz, az agy... vagy pedig ez a jobb filmje. Nekem egyértelműen ez! A poénok is jobban ülnek, többször is láttam! A romák életét bemutató rész, dialektusok egyszerűen zseniálisak! Jó film, ne ijedjünk meg az elején a sok-sok szereplőtől!

andor50   2015. 02. 24.

Nagyon király film, az ütemezése nagyon el lett találva. A poénok erősek, a karakterek érdekesek és a legjobb, ahogyan több szálon fut a cselekmény de mégis sokszor fedik egymást. Nagy kedvenc.

Deku   2017. 07. 10.

Semmi extra nincs benne és ez nagyon unalmassá tette. Egyszer nézhető de nem tudom azt mondani erre a filmre, hogy jó lett. Nekem legalábbis nem tetszik, hogy ennyire vontatott, lassú a történet.

dailyfilmsan   2018. 10. 03.

Örök kedvenc. Brilliáns a szöveg, nem tökéletes de néhol annyira frappáns hogy azt a kis hibát nem is veszi észre az ember. Vágásai kiemelkedően jók, oktató jelleggel is lehet őket kezelni. A hangulata megint csak magával ragadó és egyben egy kis paradoxon is fellelhető a zsidó és a roma jelenetek között. A zenéket nagyon eltalálták, annyira ehhez a filmhez vannak kitalálva. Egyedüli dolog amire nem fektettek elég figyelmet azok a box jelenetek. Nagyon látszik hogy árnyékbox és nem érnek egymáshoz.

Norbi   2018. 07. 28.

Brad Pitt sok filmjét szeretném, de talán ez az egyik olyan, ami a top3-ban benne van. Humoros, ha kell, ha kell kemény és durva, és ez mind egy történet alkot, ami tökéletesen lett kivitelezve .

Dodi   2015. 06. 05.

Egy hamisíthatatlanul Guy Ritchie film. Tömény szórakozás az elejétől a végéig. Rengeteget lehet rajta röhögni. A színészek nagyon jók, nekem itt különösképpen tetszett Brad Pitt játéka.

MidoD7   2019. 04. 06.

Nem is meglepő, hisz nagyon kis béna film volt. Eléggé hajazott a zs-kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány noname színésszel.

Nathan03   2016. 02. 08.

Guy Ritchie legjobb filmje azóta se tudta túlszárnyalni önmagát. Akkora filmet álmodott meg a Blöffel amekkorát csak lehetett. Nagyon jó történet, hatalmas karakterek amiket a színészek nagyon jól alakítanak egyszerűen megunhatatlan a film. Remélem nincs olyan ember aki még nem látta.

sabnock666   2019. 07. 15.

Jó kis mozi,akció,humor,és sok-sok fordulat,ami jellemzi a filmet. Guy Ritchie igazán jól megcsinálta,le a kalappal előtte bár azért a színészek sem utolsók....Statham,Brad Pitt,Del Toro azért komolyan hozzájárulnak a film sikeréhez.Ajánlott kategória.

Bizsu82   2018. 08. 16.

Klasszikus, időtálló krimi-vígjáték. Fordulatokkal, jó humorral, karakteres szereplőkkel teli film. Akár többszöri nézésre is szórakoztató. Brad Pitt alakítása nagyon tetszett benne.

szabomarc   2019. 01. 13.

Régen láttam a filmet, magából a sztorira nem emlékszem olyan sokra. Az élmény megmaradt, jó volt, a színészi alakításokkal is meg voltam elégedve, pláne Brad Pitt játékával. Ajánlom a filmet, szórakoztató.

Attila G.   2019. 06. 21.

Ha jól emlékszem, a VOX mozimagazin jóvoltából premier előtt láttam a filmet. Biztos voltak olyan momentumai, amiken sokat nevettem, például olykor Brad Pitt szövegelésein. Viszont semmiképp nem került a kedvenc filmjeim közé. S azóta sem volt igazán türelmem újranézni.

JD96   2015. 08. 12.

Eszméletlen film, minden kritériumnak megfelel, a színészek zseniálisak benne, minden karakter tökéletesen el van találva, s ettől lett az alkotás ennyire ütős. Brad Pitt cigányként és Benicio del Toro a Négyujjúként igazi mestermű, de az összes alakítás a csúcson volt. Az 5/5-nek az oka, hogy egy rendkívül vicces (gegekkel teli) akciófilm készült, ami nem túl gyakori.

czigler.nora   2017. 07. 28.

Szerintem nagyon egyedi ez a film ,mind a hangulata, a sztorija, az előadásmódja és a karakterei és részletesen kidolgozottak. Többször nézős. Izgalmas, szórakoztató, és vannak poénok is benne.

doroffee   2016. 02. 08.

Nagyon pörgős, eredeti stílusú, különleges humorú film. Alapfilm azoknak, akik szeretik a noir-os jellegű, kicsit sötétebb humorú piti bűnözős filmeket.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 23.

Ezt hívják alapműnek. A film olyan mint egy kötelező olvasmány, ha nem ismered ne is mondj véleményt a többiről. A ravasz-hoz képest jobb érdekesebb, valamint izgalmasabb. Ez az igazi film. 10/9

wooderman   2016. 05. 10.

Több szálon futo történet, de a krimikhez semmi köze. Gyenge közepes, amit ez a film érdemel.Feledhető poénok és karakterek.Brad Pit pedig mit keres egy ilyen filmben.?.. Nem érdemes időt vesztegetni a filmre.

norbi0102   2016. 02. 10.

iq.csabi   2019. 04. 25.

Maga a film sztorija nem is fogott meg annyira, de a stílusa , a karakterek brutálisan jók voltak.

Döme   2017. 06. 21.

Egyediség. Óriési színészek. Hatalmas röhögések. Sajátos de pozitívan sajátos hangulat.

prongs2001   2015. 07. 14.

Ez a film erősen alul értékelt alkotás. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

fancsi094   2015. 06. 12.

Szórakoztató, kivételes humorú film, Guy Richie eddigi legjobbja. A brit alvilág figuráit ilyen jól még egy filmben sem mutatták be, ráadásul itt az egészet jóféle humorba is oltották.

padfoot8925   2015. 06. 30.

Ha valaki szereti az angol humort annak nagyon fog tetszeni. Guy Richie legjobbja. Minden perc eseménydús és vicces. A szereplők láthatóan élvezik a játékot.

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

A Blöff egy maximális pontszámot méltán kiérdemlő film, érezhető, hogy a készítők sok energiát fektettek az elkészítésébe, meg is lett az eredménye. Igen informatív és humoros alkotás.

Leoni   2016. 04. 25.

Jason Statham miatt került fel a listámra, de emellett örülök, hogy egy ilyen betegségében klasszikus angol krimit is láttam, és mindmáig emlékszem belőle poénokra. Brad Pitt nem a kedvencem, de itt szórakoztató egy tőle teljesen távol álló karakterként.

BallEr   2016. 04. 11.

Szörnyen rossz kivitelezésre sikerült ez a kis film. Az unalom kergetett az elejétől egészen a végéig. Sajnos nem jött a várt hatás és szerintem unalmas volt. Persze kinek, mi tetszik.

Prücsök   2015. 06. 29.

Nagyon nagy film. Van benne akció, izgalom, humor, minden ami egy jó filmhez kell. A forgatókönyv, a rendezés nagyon jó. A színészekre se lehet panasz. Ajánlom!