Blöff

Snatch

2022.09.28 Erik Csok

Nem blöffölök, tényleg jó film.

Jó kis akció-vigjáték, amibe Jason Statham és Brad Pitt brillírozik. Vicces, izgalmas, érdekes történettel rendelkező és jó alakításokban gazdag film.

2018.07.28 Norbi

Brad Pitt sok filmjét szeretném, de talán ez az egyik olyan, ami a top3-ban benne van. Humoros, ha kell, ha kell kemény és durva, és ez mind egy történet alkot, ami tökéletesen lett kivitelezve .

2023.12.30 Majorkas

Remekmű

15-20 évvel ezelőtt még nem tudtam értékelni, valamiért nem tartozott bele az értékrendembe, de mára ez megváltozott. Minden évben megnézem.

2022.03.20 stewie_griffin_2005

Elkezdtem, de 40 perc után kikapcsoltam (ami ritka nálam), nekem zavaros a sztori, a stílusa sem jön be, a képi világa sem.

2015.06.05 Dodi

Egy hamisíthatatlanul Guy Ritchie film. Tömény szórakozás az elejétől a végéig. Rengeteget lehet rajta röhögni. A színészek nagyon jók, nekem itt különösképpen tetszett Brad Pitt játéka.

2019.04.06 MidoD7

Nem is meglepő, hisz nagyon kis béna film volt. Eléggé hajazott a zs-kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány noname színésszel.

2018.08.16 Bizsu82

Klasszikus, időtálló krimi-vígjáték. Fordulatokkal, jó humorral, karakteres szereplőkkel teli film. Akár többszöri nézésre is szórakoztató. Brad Pitt alakítása nagyon tetszett benne.

2019.01.13 szabomarc

Régen láttam a filmet, magából a sztorira nem emlékszem olyan sokra. Az élmény megmaradt, jó volt, a színészi alakításokkal is meg voltam elégedve, pláne Brad Pitt játékával. Ajánlom a filmet, szórakoztató.

2016.02.08 Nathan03

Guy Ritchie legjobb filmje azóta se tudta túlszárnyalni önmagát. Akkora filmet álmodott meg a Blöffel amekkorát csak lehetett. Nagyon jó történet, hatalmas karakterek amiket a színészek nagyon jól alakítanak egyszerűen megunhatatlan a film. Remélem nincs olyan ember aki még nem látta.

2017.07.28 czigler.nora

Szerintem nagyon egyedi ez a film ,mind a hangulata, a sztorija, az előadásmódja és a karakterei és részletesen kidolgozottak. Többször nézős. Izgalmas, szórakoztató, és vannak poénok is benne.

2019.06.21 Attila G.

Ha jól emlékszem, a VOX mozimagazin jóvoltából premier előtt láttam a filmet. Biztos voltak olyan momentumai, amiken sokat nevettem, például olykor Brad Pitt szövegelésein. Viszont semmiképp nem került a kedvenc filmjeim közé. S azóta sem volt igazán türelmem újranézni.

2016.02.08 doroffee

Nagyon pörgős, eredeti stílusú, különleges humorú film. Alapfilm azoknak, akik szeretik a noir-os jellegű, kicsit sötétebb humorú piti bűnözős filmeket.

2019.04.25 iq.csabi

Maga a film sztorija nem is fogott meg annyira, de a stílusa, a karakterek brutálisan jók voltak.

2016.02.10 norbi0102