Town Creek

Egy család befogad egy tudóst, aki kísérleti alanyként használja fel a családtagokat és évekig fogva tartja őket. Néhány év múlva Evan keresi bátyját, akit meg is talál és elmeséli, hogy mit tett vele a tudós, amiért Evan bosszút… Több

Premier: 2009.09.18.

2023.11.24 Kóborló

Hiába ismertek a filmbéli színészek, fél óra után majdnem kikapcsoltam

A 2009-ben bemutatott Town Creek című filmet csak azért kezdtem el nézni, mert túlzottan jónak tartottam a filmben szereplő színészeket ahhoz, hogy egy rossz filmnek véljem előjáróban jelen produkciónkat. Ugyanis ha rátekintünk a filmbéli szerepeket ... Teljes kritika

Egyes pletykák szerint a film egyik főszerepére Chris Kleint szerették volna leszerződtetni.Szerző: Kóborló

A filmbéli Wirth szerepében látható Michael Fassbender örömmel vállalta el a szerepet, ugyanis az egyik kedvenc rendezője Joel Schumacher (1939–2020) volt.Szerző: Kóborló

A filmbéli Evan szerepére eredetileg Jesse Metcalfe-et akarták leszerződtetni, de amikor a színész nem vállalta el a szerepet, akkor került a lehetőség Henry Cavillhez.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Joel Schumacher (1939–2020) és a forgatókönyvíró, David Kajganich többször is nézeteltérésbe keveredtek a forgatókönyv változtatásai miatt, végül mindez oda vezetett, hogy David Kajganich otthagyta a stábot, és Joel Schumachernek kellett megírnia a forgatókönyvbéli változtatásokat.Szerző: Kóborló

A filmnek létezik egy másik címe is, ez pedig a Blood Creek lenne.Szerző: Kóborló