Kék Valentin

Blue Valentine

2021.03.11 jakedave

Nagyon ajánlott!

Sokkoló és egyedülálló szerelmi dráma.

2017.10.22 Deku

Egy percig sem tetszett a film és nem is akarnám többször megnézni az ilyen gyenge alakításokat. Nagyon nem tetszett ez a film kellett volna valami bele ami feldobja a történetet.

2016.01.25 szaka123

A drámai műfajban az egyik kedvencem. Történet a szerelemről, elmúlásról, mindenről, ami két ember között történhet. Ryan Gosling hatalmas színész, amit sokszor bizonyított már, de itt visz mindent! Ahogy dalra fakad a kirakat előtt azzal a kis ukulelével... mai napig az egyik kedvenc jelenetem!

2020.04.30 elekm90

Elég mélabús hangulatú, azonban érdekes és színvonalas dráma egy kapcsolat két különböző időszakáról, párhuzamosan bemutatva. A két főszereplő egyaránt kiváló alakítást nyújt.

2018.06.02 bbozsi

A leggyönyörűbb, legigazabb film a szerelemről, két felejthetetlen alakítással.

2015.05.07 bambula

Rettenetesen unalmas volt, pedig nagy reményekkel álltam neki a filmnek. Fel lehet dolgozni ezt a témát szerintem úgy is hogy az ember nem akar eret vágni magán az első fél óra után. Nem is igazán emlékszem belőle semmire.

2015.05.26 zsanett0820

Ez egy igazi realisztikus dráma, amit a színészek és a készítők remek módon visznek a képernyőre. Igazán életszagú az egész az elejétől a végéig, szerintem sokan ismernek magukra és a saját életükre. A film megnézése után olyan kérdések vetődnek fel,... Több

2015.06.30 Prücsök

Tetszett nagyon ez a film. Nem csöpög, mégis nagyon érzelmes. A színészek játéka kiváló volt, nagyon jól hozták a rájuk írt karaktereket, Ryan Gosling itt is kiváló, mint szinte minden filmjében! Jó film, úgy ahogy van!

2018.07.25 kisssjanka

Ryan Gosling miatt néztem meg a filmet és bár voltak hiányosságai összességében nem okozott csalódást. Romantikus és kellemes film, megfelelő mértékű drámai szálakkal.

2015.06.27 Mócii

Többször nézhető film. Tele van érzelemmel! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

2015.05.21 krisztike18

A Blue Valentine remekül párhuzamba állítható az (500) nap nyárral, csak nem játékos filmnyelvi és narratív megoldásokkal mutatja be egy kapcsolat elsorvadását, hanem realista érzékenységgel. Emellett a Winter’s Bone után ismét egy olyan mozgóképet l... Több

2016.03.01 juliS

Szerintem ez a film csodálatosan mutatja be, hogyan kezdődik és bomlik szét lassan egy kapcsolat a maga mindennapi problémái közepette. A kedves és már eleve problémás kezdet is hiteles, de talán még jobbak azok a részek, ahol már hat év házasság utá... Több

2016.01.21 mártilány

Nagyon szép film, mindennapi és egyszerű történet, de valahogy mégis sokkal természetesebb, mint más hasonló filmek. Mindkét színész zseniális, nagyszerűen át tudják adni, miről is szól egy ilyen kapcsolat, hogyan éli meg ezt az ember. Rendkívül hiteles és tanulságos.

2015.02.13 eni20121004

Realista, nyomasztó, és szívbemarkoló! Döbbenetes végignézni valakinek a harcát, amiben már akkor elbukott, mikor még el sem kezdődött.