Borg/McEnroe

(Borg)

alexxx  2017. 09. 15. 23:12

Számomra igen kellemes meglepetést okozott a film. Eleve nagyon bírom Shia LaBeoufot, és kimondottan jó színésznek tartom. Nem voltam benne biztos, hogy egy teniszes film le fog kötni, de messze többről szól. Okés, nincs a Rush színvonalán, de szerintem teljesen rendben volt.

spidey  2017. 09. 24. 09:29

Az utolsó mérkőzés brutálisan jóra sikeredett. Ha valaki szereti a teniszt, annak kötelező, de akik szeretnék megismerni a sporttörténelmi rivalizálás részleteit, azok sem fognak csalódni. Nem csak egy egyszerű teniszes filmről van szó, bár nehéz ezt a mozit eladni szerintem, de bátran merem ajánlani, hogy tegyetek egy próbát vele.

juliS  2017. 09. 21. 18:54

Lehet, hogy én láttam rosszul, de ez a mozi nem ér számomra sokkal többet egy jobban sikerült tévéfilmnél. Maga a sztori érdekes, de az egész nagyon kidolgozatlan. Nem mondom, hogy időpazarlás, de nem érzem, hogy bármiről lemaradtam volna, ha nem nézem meg.

airbus  2017. 09. 16. 01:45

Az előttem szólóval ellenetétben engem nem igazán győzött meg. Számomra túl kevés derült ki a karakterekről, nem éreztem át a személyiségüket. Lehet ez a forgatókönyv, a rendező, vagy a színészek hibája, de végülis mindegy. Többet vártam.

Tuva Novotny
Tuva Novotny
VOX.hu - Borg/McEnroe
Mire a mozi elérkezik a döntő labdamenetekig, tulajdonképpen mindegy is már, melyikük nyer, hiszen az, amit a pályán látunk, lényegében művészet, maga a tökéletes teniszmeccs két nagy bajnok előadásában. Épp ezért is olyan szívet melengető látni az utolsó epizódokban és a vége főcím előtt pergő archív fényképeken, hogyan alakult a két sztár közös sorsa a továbbiakban. 75/100

Shia LaBeouf a saját haját növesztette meg a szerep kedvéért.

Shia Leabouf és Stellan Skarsgård korábban játszott már együtt "A nimfomániás" (Nymphomaniac)(2013) című filmben, habár közös jelenetük nem volt.

(magyaristvan)

Björn Borg és John McEnroe 1978-1981 között 22 meccset játszott.

(magyaristvan)